Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE bezlepkové ovoce-jogurt jablko a jahoda 85g, 6 m+

Výrobca: Plasmon

PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE bezlepkové ovoce-jogurt jablko a jahoda 85g, 6 m+

Číslo položky

76019528

PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE bezlepkové ovoce-jogurt jablko a jahoda 85g, 6 m+

Výrobky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie ingrediencie. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti detskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, ktorá dokonale uspokojí všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Ovocné vrecúško Plasmon NUTRIMUNE s jahodami, jablkami a jogurtom je vďaka praktickému baleniu, lahodnej ovocnej chuti a predovšetkým 100 % prírodnému zloženiu ideálnou desiatou na doma aj na cesty. V našich výrobkoch nájdete vždy len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi prísnou a starostlivou kontrolou kvality. Nutri-Mune je naša exkluzívna mliečna zložka fermentovaná pomocou L. Paracasei CBA L74, ktorá pochádza z výberu enzýmov prítomných v prírode z nášho Detského výskumného centra. Ide o 12 rokov výskumu - patentovanú technológiu. Okrem toho vyberáme len tie druhy, ktoré sú najvhodnejšie pre výživové potreby vášho dieťaťa. Príprava sa riadi 100 % prírodnou receptúrou, takže v našich vrecúškach nenájdete žiadne konzervačné látky ani farbivá. Obsahujú len prírodné ovocné cukry a sú zdrojom vitamínu C. Kapsuly Plasmon sú k dispozícii v mnohých variantoch, takže sú ideálnym spoločníkom vášho dieťaťa pri objavovaní nových ovocných chutí. Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ vám detský lekár neodporučí inak.

Zloženie:
Ovocné pyré (75 %) (jablko (50 %), jahoda (25 %)), jogurt (mlieko) (20 %), sušené odstredené mlieko fermentované baktériou Lacticaseibacillus paracasei CBA L74 (4,1 %), koncentrovaná citrónová šťava, vitamín C.
Alergény sú uvedené tučne.Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla.

- 100% prírodné zloženie bez pridaného cukru - obsahuje iba prírodné ovocné cukry
- bez pridaných farbív a konzervačných látok
- iba talianske ovocie
- vyrobené v Taliansku
- zdroj vitamínu C

Špecifikácia

  • Druh
    Kapsička
  • Vek
    Od ukonč. 6m
  • Vlastnosti
    Bezlepkový, Bez cukru