Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm

Výrobca: NATTOU

NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm
NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm
NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm
NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm
  • -32 %

Zvoľte variant

Číslo položky

748131

NATTOU Maznáčik žirafa Luna LA 27x27 cm

Maznacia dečka žirafka Luna bude prvým kamarátom bábätka a jeho nenahraditeľným spoločníkom od narodenia. Maznáčik môže byť použitý ako bábka na ruku, čím sa premení na spoločníka pre dieťatko. Má mnoho možností uchopenia pre malé ručičky ako sú stužky alebo hlava maznáčika. Vďaka stužke na cumlík je maznáčik vhodný pre každodenný aktívny život detí, kde sa vám cumlík už nikdy nestratí

- rozvoj hrubej a jemnej motoriky vďaka mnohým možnostiam uchopenia: hlava s ušami, mašličky a stužky
- dá sa pripojiť k cumlíku dieťatka
- hlavu sloníka možno použiť ako bábku
-extra mäkký, príjemný materiál na dotyk

Rozmer: 27x27 cm
Zloženie: 100% polyester
Možnosť prania v práčke na 30 ° C

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník.

Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:
- Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
- Po vypratí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
- Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
- Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.

Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.
u a vývoja.