Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

MANDUCA Nosič ergonomický First HempCotton grey/red 2018

Výrobca: Manduca

MANDUCA Nosič ergonomický First HempCotton grey/red 2018

Číslo položky

2220280042

MANDUCA Nosič ergonomický First HempCotton grey/red 2018

Ergonomický nosič Manduca patrí do kategórie mäkkých nosičovl a je určená pre nosenie batoliat a detí až do váhy 20 kg.- Dômyselné konštrukčné riešenie opierky Manducy umožňuje prispôsobenie nosiča pre novorodencov aj predškoláka rovnako tak i pre rodičov rozdielnych konštitúcií.

- Manduca kladie dôraz na ergonómiu pri nosení.

- Mäkká, ale pevná látka obopína telo neseného dieťaťa a imituje tak klasické nosiace šatky.

- Strihové riešenie nosiča Manduca umožňuje ortopedicky správne postavenie končatín v M pozícii (v lekárskej terminológii poznáme ako "žabia pozícia"), ktorá je pre novorodenca prirodzená.

- Pri nosení novorodencov je rešpektovaná požiadavka na C polohu dieťaťa a dostatočnú fixáciu hlavičky. Hlavičku väčšieho spiaceho dieťaťa fixuje kapucňa, ktorá je schovaná v prednej časti nosiča.

- Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zaručuje pohodlie dieťaťa a zabraňuje vzniku otlakov.

- Ergonomický nosič Manduca poskytuje dokonalý užívateľský komfort deťom, ale aj tým, ktorí ich nosia.

- Špeciálne tvarovaný bedrový pás spolu s ramennými popruhmi dokonale rozkladajú váhu noseného dieťaťa medzi bedrá, chrbát a ramená.

- Ramenné popruhy, ktorých dĺžku možno ľahko upraviť na troch miestach zaručujú dobrú prispôsobiteľnosť nosiča aj pre osoby veľmi rozdielneho vzrastu a konštitúcie.

- Pri nosení na bruchu možno prekrížiť popruhy na chrbte, čo prináša pohodlie najmä osobám s úzkymi ramenami. Všetky spony nosiča sú podložené, tak aby nikde netlačili.

- Manduca spĺňa požiadavky Európskej normy EN 13209: 2: 2005 a jednotlivé detaily nosiča sú spracované tak, aby zodpovedali najnáročnejším požiadavkám na bezpečné nosenie.

- Základná spona má špeciálne trojité istenie a bezpečnostné gumičky u všetkých spôn zabraňujú nechcenému rozopnutiu nosiča.

- Pre výrobu základnej edície nosiča sa používa prírodný materiál CANVAS (zmes konope a biobavlny) a 100% biobavlna na vnútornú časť, limitovaná edícia je vyrobená zo 100% biobavlny.

- Na farbenie nosiča sú vybrané bezpečné farby bez prítomnosti azofarbív.