Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Nutrego FIBRE+ s príchuťou neutral tekutá výživa, sondová 12x500ml

Výrobca: Nutrego

Tekutá výživa, sondová (12x500 ml) s neutrálnou príchuťou. Nutrične kompletná izokalorická výživa s rozpustnou vlákninou a nízkym množstvom sacharidov určená pre podávanie enterálnou sondou.

Zobraziť viac

Nutrego FIBRE+ s príchuťou neutral tekutá výživa, sondová 12x500ml

Zvoľte variant

Číslo položky

F8FE68D1-A71F-48E4-90EB-38CF05D9DD7F

Nutrego FIBRE+ s príchuťou neutral tekutá výživa, sondová 12x500ml

Nutrego FIBRE+ s príchuťou neutral tekutá výživa, sondová 12x500ml

Obsah: Nutrego FIBRE+

tekutá výživa, sondová 12x500 ml

príchuť neutral

Charakteristika Nutrego FIBRE+:

Potravina na osobitné lekárske účely.
Určená k diétnemu postupu pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Nutrične kompletná izokalorická výživa s rozpustnou vlákninou a nízkym množstvom sacharidov určená pre podávanie enterálnou sondou. Odporúčaná pre pacientov pri podvýžive alebo jej riziku. Rozpustná vláknina podporuje správnu funkciu čriev napríklad po liečbe antibiotikami, pri hnačke a / alebo zápche. Nutrego Fibre + je možné použiť aj u pacientov s diabetes mellitus. Neobsahuje lepok ani laktózu, je teda vhodná pri laktózovej intolerancii alebo celiakii.
Nutričné hodnoty 500 ml: energia: 500 kcal, bielkoviny: 23,5 g, tuky: 18 g, sacharidy: 55 g, vláknina: 11 g

Použitie Nutrego FIBRE+

Pred použitím dobre pretrepať.
Odporúčaná denná dávka 500 ml: na celkovú výživu minimálne 3 vaky sondovej výživy (≥ 1500 ml, 1500 kcal/deň), pri doplnkovej výžive minimálne 1 vak sondovej výživy (≥ 500 ml, 500 kcal/deň)

Dôležité upozornenia: Preparát iba na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne (i.v.) podávanie! Možné užívať ako jediný zdroj výživy. Podávať na základe odporúčania lekára lebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Sledovať rýchlosť podávania. Pri podávaní deťom 3 – 6 rokov je nutná zvýšená opatrnosť. Preparát nie je vhodný pre deti do 3 rokov veku. Skladujte na suchom a chladnom mieste, určené na priame použitie. Nemiešajte s liekmi. Po otvorení ihneď spotrebujte alebo uchovávajte v chladničke po dobu max. 24 hod. Nepoužívajte, ak je vrecko poškodené, nafúknuté alebo ak je obsah vyzrážaný.

Príbalový leták

Špecifikácia

 • Forma
  Roztok
 • Bezlepkový
  áno
 • Bez laktózy
  áno
 • Druh
  Špeciálna výživa
 • Balenie (ml)
  12x500 ml
 • Príchuť
  Neutral