Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

VARIVENOL pri problémoch so žilami 120 kapsúl

Výrobca: Valentis ag

Komplexná pomoc pri problémoch so žilami. Varivenol je komplexný výživový doplnok na problematické žily, ktorý zároveň rieši podstatu ochorenia.

Zobraziť viac

VARIVENOL pri problémoch so žilami 120 kapsúl
  • -19 %

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

18192E4F-725C-4585-844C-B3BB69B015B7

VARIVENOL pri problémoch so žilami 120 kapsúl

Obsah VARIVENOL pri problémoch so žilami

VARIVENOL pri problémoch so žilami 120 kapsúl

Charakteristika VARIVENOL pri problémoch so žilami

Varivenol je komplexný výživový doplnok na problematické žily, ktorý zároveň rieši podstatu ťažkostí. Pocit ťažkých a opuchnutých nôh, bolesť, nočné kŕče nôh a problémy s cievnym systémom je dôležité riešiť overenými látkami.

Výživový doplnok Varivenol už viac ako 10 rokov pomáha vďaka obsahu overených účinných látok:

  • Diosmín, ktorý zvyšuje žilový tonus a zlepšuje mikrocirkuláciu krvi

  • Hesperidín, ktorý má protizápalový účinok

  • Aescín vo forme extraktu z pagaštanu konského, ktorý pomáha podporovať zdravú funkciu žíl a kapilár a tradične sa používa na úľavu od pocitu ťažkých nôh

  • Horčík, ktorý má výrazný antiedematózny účinok (proti opuchom) a zároveň uvoľňuje svalové napätie a kŕče

Diosmín a hesperidín sú bioflavonoidy – látky prírodného pôvodu, nerozpustné vo vode, preto sa ťažšie vstrebávajú v tráviacom trakte. Výhodou výživového doplnku Varivenol je proces mikronizácie, vďaka ktorému sa čiastočky bioflavonoidov stávajú veľmi malými, čo uľahčuje ich vstrebávanie a zvyšuje účinnosť. Varivenol ako jediný obsahuje účinné látky v kapsulách, tie sa v porovnaní s tabletami ľahšie rozpustia a majú nižšiu záťaž na tráviaci systém a organizmus.

Zloženie VARIVENOL pri problémoch so žilami

Mikronizovaný diosmín, oxid horečnatý, obsah kapsuly (stabilizátor: Hydroxypropylmetylcelulóza, farbivá: uhličitan vápenatý), mikronizovaný hesperidín, extrakt z pagaštanu konského (Aesculus hippocastanum), protihrudkové činidlá: stearan horečnatý (rastlinného pôvodu), oxid kremičitý.

Dávkovanie VARIVENOL pri problémoch so žilami

Varivenol sa užíva v dávke 1 kapsula denne. Kapsulu je potrebné užiť počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti. V prípade, že ste tehotná alebo dojčíte, konzultujte užívanie Varivenolu s Vašim lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Príbalový leták VARIVENOL pri problémoch so žilami 

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly