Paralen Grip chrípka a bolesť, 12 tbl
Výrobca: Paralen
Paralen Grip špecialista na chrípku a prechladnutie. Účinný proti horúčke, bolesti hlavy, upchatému nosu a bolesiam v hrdle.
Zobraziť viacEAN
8594739204775

Paralen Grip chrípka a bolesť, 12 tbl
4,13 €
Obsah Paralen Grip chrípka a bolesť
Paralen Grip chrípka a bolesť, 12 tbl
Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť
Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov.
Liek obsahuje kombináciu troch liečiv. Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania.
Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť
Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg.
Dávkovanie Paralen Grip chrípka a bolesť
Dospelí a mladiství (viac ako 65kg): 1-2 tablety každé 4 hodiny (Max. 8tbl denne).
Dospelí a mladiství (do 65 kg): 1 tableta každé 4 hodiny (Max. 6tbl denne).
Mladiství (do 43 kg): 1 tableta každých 6 hodín (Max. 4tbl denne).
Deti: Neodporúča sa pre deti do 12 rokov.
Špecifikácia
- FormaTablety
- Určené preDospelých
- Typ produktuNa bolesť, Na nádchu, Na chrípku