BEBA FM 85, na obohacovanie materského mlieka (0m+), 200g
55,89 €
Detail
Detail

BEBA FM 85, na obohacovanie materského mlieka (0m+), 200g

Značka: Beba

Hypoalergénny prípravok na obohacovanie materského mlieka pre nedonosené deti, deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou, alebo deti nepriberajúce na váhe.

Cena s DPH 55,89 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 56 bodov
EAN: 7613035628304

Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah BEBA FM 85

Potravina na osobité lekárske účely v prášku 1x200 g (inovácia 2022)

Charakteristika BEBA FM 85

Určené na diétny režim predčasne narodených dojčiat, pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou na podporu ich rastu. Prípravok na obohacovanie materského mlieka. S hydrolyzovanou bielkovinou srvátky, triglyceridmi so stredne dlhým reťazcom (MCT), s DHA a obsahom nutrientov (sacharidy, minerály, stopové prvky a vitamíny) podľa súčasných vedeckých odporúčaní.

Použitie BEBA FM 85

Pri príprave je potrebné postupovať podľa návodu na použitie a podľa odporúčaní lekára.

Dávkovanie

V prípade, že nie sú k dispozícii konkrétne údaje o zložení materského mlieka, štandardné množstvo pre konečnú fortifikáciu je 1 odmerka na 25 ml materského mlieka. Množstvo pridávaného prípravku sa odporúča počas 5-7 dní postupne zvyšovať z 1 g na 100 ml materského mlieka na dávku 4 g na 100 ml materského mlieka. 1 odmerka = 1 g prášku. Pridané množstvo prášku BEBA je závislé od individuálných potrieb dojčiat. Prídavok 4 g na 100 ml materského mlieka zvýši energiu približne o 85 kcal.
Pred prípravou mlieka sa najprv dôkladne umyjú ruky. Pridá sa prášok do materského mlieka, ktoré bolo zohriate na telesnú teplotu a dobre sa pretrepáva asi 30 sekúnd.Ihneď sa podáva.

Dôležité upozornenie

Pred každým jedlom pripravte jedlo čerstvé a ihneď ho použite na kŕmenie. Zvyšky jedla znova nepoužívajte.
Výrobok je určený výlučne na použitie s materským mliekom. Na použitie od narodenia na základe odporúčania lekára. Výživa by mala byť podávaná iba pod dohľadom lekára. Dlhodobé dojčenie je pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou nejlepší spôsob výživy.
Nie je vhodné ako jediný zdroj výživy a nenahrádza materské mlieko. Nie je vhodné pre dojčatá s alergiou alebo intoleranciou na bielkovinu kravského mlieka, laktózovou intoleranciou, deficitom galaktokinázy, galaktosémiou, glukózo-galaktózovou malabsorpciou a intoleranciou maltózy. Neslúži na parenterálne použitie.
Otvorené balenie dôkladne uzavrite a uschovajte v suchu pri izbovej teplote (max.25 °C). Spotrebujte do 21 dní od otvorenia.

Príbalový leták BEBA FM 85

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii