Superpotravina chlorella?

Čo je to chlorella? Prečo ju nazývame superpotravina? A ako Vám pomôže pri chudnutí? O tomto a aj o iných ďalších vlastnostiach tejto potraviny si povieme v nasledujúcich riadkoch.

Prerušovaný pôst. Ako ho dodržiavať a čo prináša?

Intermittent fasting, čiže prerušovaný pôst alebo prerušované hladovanie, je stravovací harmonogram, počas ktorého sa striedajú fázy hladovania s fázami voľnej konzumácie. Aké prináša prerušovaný pôst výsledky?

Pôstne obdobie v roku 2023. Aké sú zdravotné benefity pôstu?

Podľa liturgického kalendára začína pôstne obdobie v roku 2023 v stredu, 22. februára a končí sa 6. apríla. Držíte pôst? Ak máte na to náboženské dôvody, zrejme áno. Vedeli ste však, že pôst môže byť prospešný pre vaše zdravie? Možno práve v tomto roku by ste si mohli takéto hladovanie vyskúšať!

10 tipov na jarný detox. Očistite svoje telo po zime!

Viete, že jar je ideálne obdobie na detoxikáciu organizmu? Ak o tomto kroku už dlhšie uvažujete, práve teraz je ten správny čas ísť na to! Čo je vlastne detoxikácia organizmu, ako prebieha a ako telu pomôže?

Super potravina, s ktorou schudnete. Chia semienka!

Na zoznam super potravín jednoznačne patria aj chia semienka. Pýtate sa prečo? Obsahujú množstvo výživných látok, majú pozitívne účinky na ľudský organizmus a dajú sa konzumovať rôznymi spôsobmi.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii