Bylinky na kašeľ a priedušky. Ktoré vám pomôžu?

Zápal priedušiek je ochorenie, ktoré sprevádza nadmerná tvorba hlienu. Ten sa nachádza v dýchacích cestách a spôsobuje ostrú bolesť v oblasti priedušiek. Aby sa vám uľavilo, musíte hlien dostať von – vykašľať. Pomôžu vám bylinky.

Pestrec mariánsky. Bodliak alebo vzácny liek?

Ostropestrec mariánsky, známy skôr ako pestrec mariánsky je rastlina, ktorú si veľmi jednoducho môžete pomýliť s bodliakom. Má podobné fialové kvety, chránené pichliačmi a hrubú, husto olistenú stonku. Pokiaľ však ide o liečivú silu, bodliak sa pestrecu rovnať nemôže. Pestrec mariánsky je veľmi vzácne prírodné liečivo, ktoré je prospešné najmä pre pečeň.

Citlivé očné okolie. Čo s tým?

Pokožka v okolí očí je veľmi tenká a jemná. Aj preto býva často podráždená. A problém vzniká najmä vtedy, ak máte celkovo citlivú pleť. Citlivé očné okolie sa prejavuje v podobe začervenania, tmavých kruhov pod očami a nadmernou tvorbou vrások. Ako s tým bojovať?

Superpotravina, ktorá detoxikuje telo - zelený jačmeň

Počuli ste už výraz „superpotravina“? Radíme sem potraviny, ktoré majú na organizmus človeka výrazne pozitívny vplyv. Obsahujú množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín a užitočných stopových prvkov. K takýmto superpotravinám patrí aj zelený jačmeň.

Prejavte si lásku darčekom. Valentín je na to ako stvorený!

Ak máte to šťastie a vedľa seba máte osobu, ktorú milujete, isto si lásku prejavujete každý deň. Prostredníctvom milého slova, bozku, či pohladenia. Sviatok Sv. Valentína je však skvelá možnosť, ako lásku prejaviť aj iným spôsobom. Možno pekne stráveným dňom alebo krásnym darčekom. Prinášame vám zopár tipov, ako si deň zamilovaných môžete užiť a čím obdarovať svojho blízkeho.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii