Bezpečný spánok bábätiek a SIDS

Riziko náhleho úmrtia dojčiat je najväčšie v priebehu celého prvého roka života dieťaťa, najmä však v jeho prvej polovici. Čomu sa vyhýbať a ako zabezpečiť vhodné prostredie pre bezpečný spánok svojmu bábätku?

Starostlivosť o mliečne zúbky

So starostlivosťou o zuby treba začať hneď ako sa začne prerezávať prvý zúbok. Ako a čím detské zúbky čistiť? Kedy je vhodné začať používať zubnú pastu? Ako dieťa motivovať?

Ako na správne a bezpečné prebaľovanie dieťaťa?

Novopečení rodičia iste uznajú, že prebaľovanie bábätka je boj! Aspoň spočiatku, kým nenaberiete isté zručnosti a „nevychytáte“ rôzne muchy, ktoré prebaľovanie sťažujú. Ak ste čerství rodičia a pri prebaľovaní občas bojujete, práve pre vás je určený tento článok, ktorý vám môže mnohé uľahčiť.

Dôležitosť vitamínu D v živote detí

Vitamín nielen pre deti, ktorý Vám naordinujú už pri odchode z pôrodnice a na ktorý poukazujú pediatri až do puberty. Prečo je jeho užívanie pre deti nevyhnutné? Ako často a aké množstvo treba prijímať? Objavte dôležitosť vitamínu D v živote dieťaťa....

Čo potrebujete vedieť o cumlíkoch pre deti

Niektoré mamičky sú za, iné jednoznačne proti. Reč je o cumlíku, ktorý síce dokáže bábätko utíšiť, no jeho nadmerné používanie môže byť na škodu. Čo myslíte? Kedy dať novorodencovi cumlík? Aký je najlepší cumlík pre novorodenca? A ako sa zbaviť cumlíka? Aj na tieto otázky dostanete odpovede v článku.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii