Waterpik ústny irigátor Ultra WP108 Gold

Najmodernejší ústny irigátor pre celú rodinu s veľmi tichou prevádzkou. Desaťstupňový regulátor tlaku je umiestnený na tele prístroja.

WP108 Gold

Značka: Waterpik
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Akčná cena s DPH 85,90 € Pôvodna cena 109,90 €
Zľava 24,00 €
SKLADOM > 3 ks
Akčná cena s DPH 85,90 € Pôvodna cena 109,90 €
Zľava 24,00 €
Nákupom získate 86 bodov
EAN: 0073950228534
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah:

Prístroj je vybavený klasickými tryskami (2x), tryskou na čistenie strojčekov (ortodontická, 1x), tryskou na čistenie povrchu jazyka (v tvare lyžičky, 1x) a tryskou Pik Pocket určenou na výplachy parodontálnych chobotov (1x) a tryskou PlaqueSeeker s tromi zväzkami soft vlákien z nylonu (1x) a tryskou v tvare zubnej kefky, ktorá zároveň čistí a oplachuje (1x).

Charakteristika:

Najmodernejší ústny irigátor pre celú rodinu s veľmi tichou prevádzkou. Desaťstupňový regulátor tlaku je umiestnený na tele prístroja. Odnímateľná nádrž je vybavená vekom, ktoré je otváracie a slúži zároveň ako zásobník trysiek. Prepínač pre prerušenie prúdu vody je taktiež na rukoväti.

Technické údaje:

Výkonnejší a tichší motor, 220 – 240 V, 50/60 Hz, 7 W, 1 200 pulzácií za minútu. Tlak vody možno regulovať od 5 do 90 psi.
Na porovnanie: bežný tlak vo vodovodnom kohútiku sa pohybuje medzi 45 – 60 psi. Modrá nádrž s vekom: objem 600 ml. Váha: 1,2 kg.
Rozmery v cm: 14,5 x 12,0 x 20,0 (š x h x v), dĺžka elektrického káblu: 130 cm, dĺžka káblu na prívod vody do trysky: 82 cm.
Certifikát TÜV a GS, CE. 2 roky záruka.

Viac o ústnych sprchách:
Výsledky jednoznačne dokazujú výrazný liečebný efekt so znížením príznakov gingivitídy (zápalu ďasien) pri použití chlórhexidínu s týmto ústnym irigátorom a pri zavedení liečebného režimu. Irigácia zvyšuje prísun antibakteriálnych roztokov k okrajom ďasien a účinne eliminuje bakteriálny povlak - tzv. plak. Ďalšou veľmi významnou vlastnosťou spŕch je ich masážny účinok. Prúd vody strieka v krátkych pulzáciách (1 200 za minútu), ktoré stimulujú a masírujú ďasná - krvný obeh je tak optimalizovaný. Výsledkom je zosilnenie a spevnenie ďasien. Zdravé ďasná sú viac odolné pred vznikom povlakov a zápalov.

Čistenie:
Všetky ústne irigátory by mali prechádzať pravidelnou hygienou a dekalcifikáciou. Pre tieto účely je vhodný prípravok REDESEPT.
Doporučujeme pravidelnú dekalcifikáciu v rozpätí 6 – 18 týždňov podľa častosti používania prístroja a tvrdosti vody. Čím je voda tvrdšia, tým by sa mal Redesept používať častejšie.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii