TRUELIFE Sonická zubná kefka SonicBrush Compact Duo
75,12 €
Detail
Detail

TRUELIFE Sonická zubná kefka SonicBrush Compact Duo

Značka: Truelife
Cena s DPH 75,12 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 75 bodov
EAN: 8594175355352
Popis produktu
Hodnotenia (0)
Truelife SonicBrush Compact Duo – Sada dvoch sonických kefiek.

Krátky text
Chcete mať zdravé zuby a ďasná? Nestresovať sa z každej návštevy zubára? Na kefku TrueLife SonicBrush Compact s modernou sonickou technológiou sa môžete spoľahnúť vy, aj váš partner. V sade Truelife SonicBrush Compact Duo totiž nájdete dve sonické kefky (v čiernom a bielom prevedení), štyri zubné hlavice, dve cestovné puzdra a dve dobíjacie základne. Doprajte si aj vy exkluzívnu zubnú starostlivosť, vďaka ktorej získate žiarivý úsmev a nedáte šancu škodlivým baktériám. Hlava kefky kmitá vysokou frekvenciou a každým pohybom odstráni maximum zubného povlaku. Môžete vyberať z 4 režimov čistenia. Batéria kefky vydrží až 30 dní.

4 režimy pre každodennú starostlivosť
Kefky z radu TrueLife SonicBrush Compact Duo ponúkajú 4 módy čistenia, ktoré sa komplexne postarajú o vaše ústa. Režim Clean je najbežnejší a hodí sa pre každodenné používanie. Citlivé zuby a ďasná môžete s kľudom zveriť režimu Sensitive. Ku krásnemu bielemu úsmevu vám pomôže režim Whiten a príjemnú masáž ďasien zaistí režim Massage.

Sonická technológia zničí povlak
Hlavica kefiek kmitá rýchlosťou 35 000 pohybov za minútu. Jemné vibrácie nedajú šancu zubnému povlaku, pigmentovým škvrnám, ani baktériám. Sonická technológia je oproti rotačným kefkám šetrnejšia k zubnej sklovine. Kefka zároveň víri pastu s vodou, vháňa ich do medzizubných priestorov a tým ich pomáha čistiť.

Dĺžku čistenia postráži Vám i partnerovi
Kefky majú v sebe zabudovaný časovač, ktorý vás prevedie každým čistením. Po 30 sekundách vám dá vedieť a vy sa v kľude môžete presunúť na ďalšiu časť úst. Po dvoch minútach sa kefka automaticky vypne. Čistenie vďaka časovaču rýchlo utečie. Navyše získate istotu, že ste si zuby vyčistili rovnomerne a správne.

Pre každé zuby
V každom balení TrueLife SonicBrush Compact Duo nájdete 4 hlavice Standard. Odporúčame každé 3 mesiace zubnú hlavicu vymeniť za novú. V ponuke nájdete tri typy. Pokiaľ máte zuby príliš citlivé, vyskúšajte hlavice Sensitive, ktoré sú vhodné aj pre deti od 7 let. Pre čo najbelší úsmev sa vám určite hodí hlavica Whiten.


Vlastnosti:

- Šetrná sonická technológia: Sonické kefky pracujú na báze vysokorýchlostného kmitania a vibráciu. Hlava kefiek neničí zubnú sklovinu a hodí sa aj pre citlivé zuby.
- 4 režimy čistenia: Pre maximálnu účinnosť sme kefky vybavili hneď štyrmi režimami. Dohromady sa skvele postarajú o vaše ústa – či už chcete mať belší úsmev, správne prekrviť ďasná alebo si len efektívne vyčistiť zuby.
- Automatický časovač: Časovač postráži správnu dobu čistenia a po dvoch minútach sa kefka vypne.
- 4 zubné hlavice v balení: V sade nájdete štyri hlavice novej generácie. Výmena hlavice zaberie pár sekúnd.
- Rovnomerné čistenie: Kefka vám dá každých 30 sekúnd vedieť, že by ste sa mali presunúť na ďalšiu časť úst. Čistenie tak bude rovnomerné a zdravé.
- Cestovanie bez problémov: Telá kefiek sú kompaktné a veľmi ľahké. 30 denná výdrž batérie kefiek vám zaistí, že nemusíte na cestách riešiť nabíjanie. Dve cestovné puzdra v bielom a čiernom prevedení, zaručia bezpečné a hygienické uloženie kefiek.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 35 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii