Smilepen WHITENING STRIPS bieliace pásiky na zuby 14ks

Sada Smilepen Whitening strips na vyčarenie belšieho úsmevu. Zosvetlenie zubnej skloviny pomocou bieliacich pásikov a gélového pera počas týždňovej kúry.

Produktová rada:
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM 3 ks
Akčná cena s DPH 29,95 € Pôvodna cena 34,95 €, Zľava 5,00 €
Zľava 5,00 €
Nákupom získate 30 bodov
EAN: 4260528558513
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Smilepen WHITENING STRIPS bieliace pásiky na zosvetlenie zubnej skloviny

Obsah:

14 x 2ks bieliacich pásikov + 5ml bieliace gelové pero

Charakteristika:

Švajčiarska značka SwissWhite vyvinula domáce bielenie Smilepen s klinicky potvrdenými účinkami. Veľkou výhodou v porovnaní s tradičným bieliacim gélom vo forme je ľahká a presná aplikácia gélu pomocou pera so štetcom. Už počas jedného týždňa dochádza k viditeľnému zosvetleniu a k redukcii zubného plaku.

Odporúčanie:

Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. Ak si nie ste istí, poraďte sa pred prvým použitím so svojím zubným lekárom. Upozorňujeme, že sa farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou odfotili (bez použitia blesku!) pre následné porovnanie.

Ak máte citlivé zuby alebo podráždené ďasná, skráťte dĺžku aplikácie. Následná citlivosť ďasien a zubov po bielení je bežná a dočasná. Mala by úplne zmiznúť v priebehu niekoľkých dní po aplikácii. Používajte zubné pasty určené na starostlivosť o citlivé zuby a s remineralizujúcim účinkom (napríklad Swissdent, Apagard, ).

Použitie:

Návod na použitie bieliacich pásikov: 1.Zhruba pol hodiny pred použitím si dôkladne vyčistite zuby. 2.Vyberte bieliace pásiky z balenia, odstráňte kryciu fóliu a nalepte väčšie z nich na hornú čeľusť. 3. Lepiaca páska by mala byť vycentrovaná podľa vašich predných rezákov. Uhlaďte pásik pevne prstami. Preložte prečnievajúcu časť pásika na zadnú stranu zubov. 4. Na dolnú čeľusť použite menší bieliaci pásik. Vycentrujte, pevne uhlaďte. 5. Na dosiahnutie zosvetlenia ako pri profesionálnom bielení odporúčame aplikovať pásiky počas 1 týždňa na 1 - 2 hodiny denne. 6. Po aplikácii ľahko zložte a zuby krátko vyčistite zubnou pastou. Návod na použitie bieliaceho pera: 7.Vyčistite si zuby vhodnou zubnou pastou. 8. Opakovaným stlačením tlačidla na konci pera vytlačíte bieliaci gél. 9. Gél nanášajte rovnomerne a presne na prednú plochu zubov v línii úsmevu. 10. Vyvarujte sa čo najviac kontaktu gélu s ďasnami. 11. Zatvorte ústa na 10 až 30 minút. Počas tejto doby môžete vykonávať vaše ranné alebo večerné rutiny. 12. Vypláchnite si ústa a odstráňte zvyšky gélu. 13. Odporúčame aplikovať 1x denne počas 1 týždňa súbežne s aplikáciou bieliacich pásikov. Odporúčanie: Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. Ak si nie ste istí, poraďte sa pred prvým použitím so svojím zubným lekárom. Upozorňujeme, že sa farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou odfotili (bez použitia blesku!) pre následné porovnanie.

Upozornenie:

Vyvarujte sa kontaktu gélu s očami. Pri kontakte oči ihneď vypláchnite dostatočným množstvom vody. Pred prvým použitím sa poraďte so svojím zubárom a pozorne si preštudujte písomnú informáciu. Vždy postupujte podľa inštrukcií! Počas používania môže príležitostne dôjsť k podráždeniu ďasien alebo zvýšeniu citlivosti zubov. Produkt nepoužívajte, ak máte zápal ďasien alebo neošetrený zubný kaz. Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek bieliaceho gélu. Tento produkt nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte v suchu a chlade mimo dosahu detí.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii