Plus Lekáreň Tehotenský test Komfort 2 ks

Vysoko presný tehotenský test s citlivosťou 10 mIU / ml. Tehotenský test je jednorazový hCG močový test je rýchly tehotenský test, ktorý môžete ľahko vykonať sami. Detekuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objaví v moči vo veľmi skorom štádiu tehotenstva. Test je určený pre in vitro samotestovanie.

Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 5,72 €
Nákupom získate 6 bodov
EAN: 8594045473537
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Vysoko presný tehotenský test

Obsah Plus Lekáreň Tehotenský test Komfort:

2 ks

Charakteristika Plus Lekáreň Tehotenský test Komfort:

Vysoko presný tehotenský test s citlivosťou 10 mIU/ml je určený pre komfortné použitie v tzv. kazetovom balení.

Tehotenský test je jednorazový hCG močový test je rýchly tehotenský test, ktorý môžete ľahko vykonať sami. Detekuje prítomnosť ľudského choriogonadotropínu (hCG), ktorý sa objaví v moči vo veľmi skorom štádiu tehotenstva. Test je určený pre in vitro samotestovanie. Len na vonkajšie použitie

PRINCÍP tehotenského testu:

Ľudský choriogonadotropín (hCG) je hormón, produkovaný placentou krátko po oplodnení a vylučuje do moču. Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú s týmto hormónom. Ak je testovacia tyčinka ponorená do vzorky moču, vzlínanie nesie vzorka moču pozdĺž membrány. Vo chvíli keď hCG vo vzorke moču dosiahne oblasť testovacej zóny vytvorí farebný prúžok. Absencia tohto farebnej čiary naznačuje negatívny výsledok. Pre kontrolu správneho postupu samovyšetrovanie sa farebný prúžok objaví aj v kontrolnej oblasti. citlivosť nášho testu je 10 mIU / ml hCG čo je najvyššia citlivosť dodávaných testov na trhu. (Čím nižšia je hodnota tým je citlivosť vyššia) Nami dodávaný test je schopný indikovať tehotenstvo už vo veľmi skorom štádiu

Test gravidity/Gravitest

Vyšetrenie používané na zistenie tehotenstva. Väčšina testov je založená na preukazovanie hCG (hormón produkovaný základom placenty asi od 10. dňa po oplodnení) v moči. Staršie testy používali laboratórne zvieratá, u ktorých podanie moču s týmto hormónom vyvolalo určité zmeny napr. Na vaječníkoch. Novšie sa hCG preukazuje laboratórne imunologickými metódami z malého množstva moču za krátku dobu (u najnovších testov minúty). Testy preukazujú tehotenstvo už v prvom mesiaci a sú spoľahlivé.
Ľudský (humánny) choriogonadotropín, hCG

Hormón podobný LH vznikajúcemu v hypofýze, ktorý produkuje v priebehu tehotenstva spolu s ďalšími hormónmi placenta. Tvorí sa už niekoľko dní po oplodnení budúcim základom placenty a vylučuje sa močom. Na jeho preukázanie je založená rad testov na stanovenie tehotenstva (gravitest). 

Neplatí, že čím dlhšia doba čakania na výsledok, tým je test lepší a presnejší. Najdôležitejším ukazovateľom je citlivosť testu a práve na to by ste sa mali v lekárni pýtať. Čím vyššia citlivosť toho testu, ale číslo musí byť naopak nižšie. Približne 10 mili-jednotiek na mililiter až 50 mili-jednotiek na mililiter. Čím je táto hodnota nižšia, tým je väčšia citlivosť testu.

Spôsob použitia Plus Lekáreň Tehotenský test Komfort:

1. Vyberte testovaciu tyčinku z alumíniového obalu, odstráňte krytku a ihneď použite.
2. Pridržte odkrytú absorpčnú časť testovacej tyčinky smerom nadol v prúde moču len do doby, než je úplne mokrá.
3. Vyberte, krytkou zakryte absorpčnú špičku a položte na rovný porvrch okienkami nahor.
4. Výsledok vyhodnoťte do 5 minút. Po uplynutí tejto doby už výsledok neodčítavajte.
5. Testovaciu tyčinku vyhoďte po jednorazovom použití do odpadkového koša.

Určené pre samotestovanie. Nie je určené pre vnútorné použitie.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii