Platba a dodanie


Vážení zákazníci, 

      naša lekáreň funguje dočasne v obmedzenom režime. Vplyvom veľkého nárastu prijatých objednávok v dôsledku corona vírusu (covid19), budú objednávky expedované s oneskorením približne 15 dní. Všetky prijaté objednávky a podnety vybavujeme do poradia. Takisto sme zaradili do procesu pre ochranu vás, ako aj nášho tímu pravidelné merania teploty, dezinfekciu a iné činnosti vrámci covid19.

Ďakujeme za pochopenie
Najlekaren.eu

 

 

Doprava zdarma pri nákupe nad 40 €

*platí len pre objednávky s hmotnosťou do 2kg

*pre objednávky nad 2kg je doprava zdarma pri nákupe nad 50,00 €

 

 

V prípade otázok sme vám k dispozícii počas pracovných dní od 7:00 do 15:30 na 0917 400 157 alebo info@najlekran.eu

 

Ponúkame 5 možností dodania tovaru

Zásielkovňa

Tovar Vám bude poslaný ako balík s doručením v priebehu 2 - 3 pracovných dní. O uložení zásielky na vami vybranej prevádzke budete informovaní formou sms. Dalšie informácie >>

od 2,70 €

Doprava zdarma pri nákupe nad 40,00 €

Kuriérom GLS Slovensko

Tovar Vám doručí kuriér GLS Slovensko do 48 hodín (aktuálne cca 10 dní vzhľadom ku covid19 situácii) od expedovania objednávky (viď bod. 1 Dodanie zásielky). Kuriér ma k dispozícii Vaše tel. číslo, ktoré ste zadali v objednávke a bude Vás pred príchodom kontaktovať. Ak sa nenachádzate doma, kuriér Vám zásielku bez problémov doručí aj do Vašej práce. Kuriér sa pokúsi zásielku doručiť 3x. Dalšie informácie >>

Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou alebo Slovenskou poštou.

od 2,99 €

Doprava zdarma pri nákupe nad 40,00 €

Osobný odber Prievidza - Lekáreň na sídlisku, Svätoplukova 5

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť na našej pobočke na základe platnej objednávky na internetovom obchode www.najlekaren.eu. Sídlo našej pobočky a kontakty nájdete tu. Tovar objednaný do 9. hodiny si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese našej pobočky v deň uskutočnenia objednávky po 14. hodine. Tovar objednaný po 9. hodine si môžete vyzdvihnúť v nasledujúci pracovný deň po dni uskutočnenia Vašej objednávky, taktiež po 14. hodine. Prípadne budete kontaktovaný naším pracovníkom, ktorý Vás bude o presnom termíne odberu informovať.

Zdarma

Vyzdvihnutie objednávky v našej lekárni

Osobný odber Bratislava - Lekáreň Harmónia (aktuálne nefunguje odber vzhľadom k covid19 situácii)

Pri osobnom odbere je potrebné platbu vykonať vopred, pretože tovar je expedovaný z centrálneho skladu internetovej lekárne. Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť na pobočke Lekáreň Harmónia v Bratislave na základe platnej objednávky na internetovom obchode www.najlekaren.eu. Pri tomto spôsobe odberu je nutné vopred objednávku uhradiť a to buď platobnou kartou, alebo prevodom na jeden z našich účtov. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet, vám bude tovar do 48 hodín doručený na odberné miesto, o odoslaní budete informovaní formou sms a emailovou správou. Objednávky prijaté do 09:00hod sa expedujú v daný pracovný deň, objednávky doručené po 09:00hod expedujeme nasledujúci pracovný deň. Pri vyzdvihnutí zásielky je potrebné nahlásiť meno a číslo objednávky. Sídlo pobočky a kontakty nájdete tu.

od 0,99 €

Doprava zdarma pri nákupe nad 10,00 € do našej lekárne

Slovenskou poštou

Tovar Vám bude poslaný ako balík s doručením v priebehu cca 2-3 dni pracovných dni (aktuálne cca 10 dní - situácia covid19) na poštu. Balík s hmotnosťou nad 1,5 kg alebo neštandardných rozmerov bude doručený na prislúchajúcu poštu podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese. O uložení zásielky na pošte budete informovaní. Dalšie informácie >>

od 2,99 €

Doprava zdarma pri nákupe nad 40,00 €


Klimatizovaný transport zabezpečuje zmluvný prepravca:
Štefan Vičík
Morovnianska cesta 1732/33
972 51 Handlová
IČO: 44287526 s miestom podnikania: SR
zapísaný v živnostenskom registri Obvodného úradu Prievidza
číslo živnostenského registra: 340-26627
 

Možnosti platby

V našom obchode ponúkame 5 možností platby za tovar:

Na dobierku

Za tovar zaplatíte pracovníkovi pošty prípadne UPS a to v hotovosti pre preberaní zásielky.

 
Prevodom na účet

Tovar zaplatíte na základe pokynov, ktoré Vám náš systém odošle na Váš e-mail. Po pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar bude odoslaný. Platbu za objedaný tovar treba zrealizovať do troch pracovných dní od odbržania informačného emailu s platobnými pokynmi.

 
CardPay

Je systém, vďaka ktorému majú klienti ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club možnosť platiť v našej e-lekárni. Po potvrdení objednávky budú presmerovaní na portál banky, kde vykonajú platbu, ktorá bude pripísaná na náš účet okamžite.

 
Sporopay

Služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým obchodníkom prostredníctvom služby internetbanking Slovenskej sporiteľne.

 
Hotovosť

Tento spôsob je určený len pri osobnom odbere tovaru v našej kamennej lekárni.

 
Na splátky cez Quatro

Tento spôsob platby je možný pri nákupe tovaru v hodnote nad 100€, po zadaní všetkých údajov v košíku vás na záver objednávky systém automaticky vyzve na preklik stránky na splátkový systém Quatro, kde budete ďalej navigovaný na každý ďalší krok potrebný k schváleniu nákupu na splátky. Ako nakupovať na splátky. Nákup na splátky informácie.

 

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že zásielky nad 2 kg a balíky neštandardných rozmerov zasielame iba prepravnou spoločnosťou UPS Slovensko. Výsledná cena poštovného bude stanovená podľa platného cenníka UPS Slovensko individuálne a bude Vám oznámená pred odoslaním zásielky e-mailom alebo telefonicky. V prípade, že s poštovým nebudete súhlasiť, objednávka bude po vzájomnej dohode zrušená.

Poplatok "DOBIERKA" - je poplatok, ktorý si účtujú prepravcovia za manipuláciu s finančnou hotovosťou a nesuvisí s poštovným. Pri inom druhu zvolenej platby sa tento poplatok nezapočítava.

Dodanie zásielky

  1. Riadne vyplnené objednávky expedujeme do 48 hodín ak sa realizujú len v pracovné dni a ak bola daná objednávka zrealizovaná do 09:00 hod (momentálne všetko cca 10 dní vzhľadom ku covid19 situácii)
  2. Tovar objednaný počas piatku, soboty, nedele a sviatkov bude expedovaný čo najrýchlejšie - priebežne v nasledovné pracovné dni
  3. V prípade, že sa vyskytne nepredvídateľný problém, predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu dodacej doby. O tejto skutočnosti však včas informuje kupujúceho vhodným spôsobom (telefonicky alebo e-mailom). V prípade, že niektoré z objednaných položiek nie sú skladom, predávajúci urýchlene oboznámi s touto skutočnosťou kupujúceho a dohodnú možnú alternatívu tovaru alebo novú dodaciu dobu, prípadne sa dohodnú na zrušení objednávky
  4. Pri platbe prevodom na účet expedujeme tovar až po prijatí platby, o čom budete informovaní emailom
  5. V prípade nedostupnosti resp. zmeny ceny tovaru vás budeme kontaktovať
  6. Ďalšie súvisiace informácie
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 40 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii