Platba a dodanie


 

Poplatok "DOBIERKA" - je poplatok, ktorý si účtujú prepravcovia za manipuláciu s finančnou hotovosťou a nesuvisí s poštovným. Pri inom druhu zvolenej platby sa tento poplatok nezapočítava.

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vás informovať, že zásielky nad 2 kg a balíky neštandardných rozmerov zasielame iba prepravnou spoločnosťou UPS Slovensko. Výsledná cena poštovného bude stanovená podľa platného cenníka UPS Slovensko individuálne a bude Vám oznámená pred odoslaním zásielky emailom alebo telefonicky. V prípade, že s poštovým nebudete súhlasiť, objednávka bude po vzájomnej dohode zrušená.

Dodanie zásielky

1. Riadne vyplnené objednávky expedujeme do 48 hodín ak sa realizujú len v pracovné dni a ak bola daná objednávka zrealizovaná do 09:00 hod.

2. Tovar objednaný počas piatku, soboty, nedele a sviatkov bude expedovaný čo najrýchlejšie - priebežne v nasledovné pracovné dni.
 
3. V prípade, že sa vyskytne nepredvídateľný problém, predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu dodacej doby. O tejto skutočnosti však včas informuje kupujúceho vhodným spôsobom (telefonicky alebo e-mailom). V prípade, že niektoré z objednaných položiek nie sú skladom, predávajúci urýchlene oboznámi s touto skutočnosťou kupujúceho a dohodnú možnú alternatívu tovaru alebo novú dodaciu dobu, prípadne sa dohodnú na zrušení objednávky.
 
4. Pri platbe prevodom na účet expedujeme tovar až po prijatí platby, o čom budete informovaní emailom.

5. V prípade nedostupnosti resp. zmeny ceny tovaru vás budeme kontaktovať.

6. Ďalšie súvisiace informácie.

Ponúkame 5 možností dodania tovaru

1. Zásielkovňa:
Tovar Vám bude poslaný ako balík s doručením v priebehu 2 - 3 pracovných dní.
O uložení zásielky na vami vybranej prevádzke budete informovaní formou sms.
ďalšie informácie >>>

2. Kuriérom DHL Slovensko:
Tovar Vám doručí kuriér DHL Slovensko do 48 hodín od expedovania objednávky (viď bod. 1 Dodanie zásielky). Kuriér ma k dispozícii Vaše tel. číslo, ktoré ste zadali v objednávke a bude Vás pred príchodom kontaktovať. Ak sa nenachádzate doma, kuriér Vám zásielku bez problémov doručí aj do Vašej práce. Kuriér sa pokúsi zásielku doručiť 3x.
ďalšie informácie >>>
 
Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou alebo Slovenskou poštou.
 
3. Osobný odber Prievidza - Lekáreň na sídlisku, Svätoplukova 5:
Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť na našej pobočke na základe platnej objednávky na internetovom obchode www.najlekaren.eu.              

Sídlo našej pobočky a kontakty nájdete tu.
Tovar objednaný do 9. hodiny si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese našej pobočky v deň uskutočnenia objednávky po 14. hodine. Tovar objednaný po 9. hodine si môžete vyzdvihnúť v nasledujúci pracovný deň po dni uskutočnenia Vašej objednávky, taktiež po 14. hodine. Prípadne budete kontaktovaný naším pracovníkom, ktorý Vás bude o presnom termíne odberu informovať. 

4. Osobný odber Bratislava - Lekáreň Harmónia:    

Pri osobnom odbere je potrebné platbu vykonať vopred, pretože tovar je expedovaný z centrálneho skladu internetovej lekárne.       Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť na pobočke Lekáreň Harmónia v Bratislave na základe platnej objednávky na internetovom obchode www.najlekaren.eu. Pri tomto spôsobe odberu je nutné vopred objednávku uhradiť a to buď platobnou kartou, alebo prevodom na jeden z našich účtov. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet, vám bude tovar do 48 hodín doručený na odberné miesto, o odoslaní budete informovaní formou sms a emailovou správou. Objednávky prijaté do 09:00hod sa expedujú v daný pracovný deň, objednávky doručené po 09:00hod expedujeme nasledujúci pracovný deň. Pri vyzdvihnutí zásielky je potrebné nahlásiť meno a číslo objednávky. Sídlo pobočky a kontakty nájdete tu.            

5. Slovenskou poštou:
Tovar Vám bude poslaný ako balík s doručením v priebehu 2 - 3 pracovných dní na poštu.
Balík s hmotnosťou nad 1,5 kg alebo neštandardných rozmerov bude doručený na prislúchajúcu poštu podľa zadaného PSČ v doručovacej adrese. O uložení zásielky na pošte budete informovaní.
ďalšie informácie >>>                                                                                                                                                                              

5. Klimatizovaný transport zabezpečuje zmluvný prepravca:
Štefan Vičík, IČO: 44287526 s miestom podnikania: SR, 972 51 Handlová, Morovnianska cesta 1732/33 zapísaný v živnostenskom registri Obvodného úradu Prievidza, číslo živnostenského registra: 340-26627

Možnosti platby

V našom obchode ponúkame 5 možností platby za tovar:
 
Na dobierku: Za tovar zaplatíte pracovníkovi pošty prípadne UPS a to v hotovosti pre preberaní zásielky.
 
Prevodom na účet: Tovar zaplatíte na základe pokynov, ktoré Vám náš systém odošle na Váš e-mail. Po pripísaní prostriedkov na náš účet Vám tovar bude odoslaný. Platbu za objedaný tovar treba zrealizovať do troch pracovných dní od odbržania informačného emailu s platobnými pokynmi.

CardPay: je systém, vďaka ktorému majú klienti ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club možnosť platiť v našej e-lekárni. Po potvrdení objednávky budú presmerovaní na portál banky, kde vykonajú platbu, ktorá bude pripísaná na náš účet okamžite.

Sporopay: služba, ktorá umožňuje kupujúcemu platiť za objednaný tovar alebo služby poskytované internetovým obchodníkom prostredníctvom služby internetbanking Slovenskej sporiteľne.

Hotovosť: Tento spôsob je určený len pri osobnom odbere tovaru v našej kamennej lekárni.

Na splátky cez Quatro: Tento spôsob platby je možný pri nákupe tovaru v hodnote nad 100€, po zadaní všetkých údajov v košíku vás na záver objednávky systém automaticky vyzve na preklik stránky na splátkový systém Quatro, kde budete ďalej navigovaný na každý ďalší krok potrebný k schváleniu nákupu na splátky. Ako nakupovať na splátky. Nákup na splátky informácie. 

 

 

 

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii