PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24tbl
SKLADOM viac ako 3 ks
7,89 €
Do košíka
Do košíka

PARALEN GRIP chrípka a bolesť 24tbl

Značka: Paralen

Paralen Grip špecialista na chrípku a prechladnutieÚčinný proti horúčke, bolesti hlavy, upchatému nosu a bolesiam v hrdle. 

SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 7,89 €
Nákupom získate 8 bodov
EAN: 8594739212763

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (1)
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Obsah Paralen Grip chrípka a bolesť

Paralen Grip chrípka a bolesť 24 tbl

Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť

Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov. 

Liek obsahuje kombináciu troch liečivParacetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania.

Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť

Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg.

Dávkovanie Paralen Grip chrípka a bolesť

Dospelí a mladiství (viac ako 65kg): 1-2 tablety každé 4 hodiny (Max. 8tbl denne).

Dospelí a mladiství (do 65 kg): 1 tableta každé 4 hodiny (Max. 6tbl denne).

Mladiství (do 43 kg): 1 tableta každých 6 hodín (Max. 4tbl denne).

Deti: Neodporúča sa pre deti do 12 rokov.

Príbalový leták Paralen Grip chrípka a bolesť 

Paulina
5

Spoľahlivo uľaví o horúčky aj bolesti. Postaví ma vždy na nohy.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii