Paralen Grip chrípka a bolesť, 12tbl

 

Paralen Grip špecialista na chrípku a prechladnutie. Účinný proti horúčke, bolesti hlavy, upchatému nosu a bolesiam v hrdle. Poskytuje účinnú úľavu od príznakov chrípky a prechladnutia.

Kategória:
Značka: Paralen
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Cena s DPH 4,16 €
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 4,16 €
Nákupom získate 4 bodov
EAN: 8594739204775
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Paralen Grip chrípka a bolesť

Obsah Paralen Grip chrípka a bolesť:

12 tabliet

Charakteristika Paralen Grip chrípka a bolesť:

Paralen Grip chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prínosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov. 

Liek obsahuje kombináciu troch liečiv. Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania.

Zloženie Paralen Grip chrípka a bolesť:

Paracetamol 500 mg, Fenylefrín 5 mg, Kofeín 25 mg.

Dávkovanie Paralen Grip chrípka a bolesť:

Dospelí a mladiství (viac ako 65kg): 1-2 tablety každé 4 hodiny (Max. 8tbl denne).

Dospelí a mladiství (do 65 kg): 1 tableta každé 4 hodiny (Max. 6tbl denne).

Mladiství (do 43 kg): 1 tableta každých 6 hodín (Max. 4tbl denne).

Deti: Neodporúča sa pre deti do 12 rokov.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii