O nás - tím Najlekáreň.eu


Najlekáreň, ako kamenná prevádzka v Prievidzi, je na trhu už od roku 1993. Keďže sme sa chceli priblížiť ľuďom na celom Slovensku a poskytnúť svoje služby väčšiemu počtu zákazníkov, rozhodli sme sa v roku 2009 otvoriť aj internetovú Najlekáreň. Náš tím tvoria odborníci, ktorí svoju prácu milujú a zároveň jej dobre rozumejú. Nie sme len predajcovia liekov a zdravotníckych potrieb. Sme omnoho viac. Sme pripravení poskytnúť vám kvalitné lekárenské služby. Náš skúsený personál vám vždy rád pomôže a poradí.

Ing. Rastislav Morávek,  Projektový manažér

Ing. Rastislav Morávek

Projektový manažér

Peter Jurík, manažér pre rozvoj

MSc. Peter Jurík MPH

Manažér pre rozvoj

PharmDr. Marta Juríková  Farmaceut

PharmDr. Marta Juríková

Farmaceut

Bc. Andrea Sabová - Nákupca

Bc. Andrea Sabová

Nákupca

Blanka Krchňavá - Kontakt so zákazníkmi

Blanka Krchňavá

Kontakt so zákazníkmi

Ing. Jana Kmeťová, kozmetika, nákupca, poradca

Ing. Jana Kmeťová

Kozmetika - nákupca/poradca


Garancia odbornosti

V našej internetovej lekárni kúpite originálne lieky cez licencovaný eshop s bezpečnou platbou.

Náš odborný tím vrátane magistrov farmácie pracuje s modernými technológiami v licencovanej lekárni.

V našej online lekárni si môžte vybrať so štyroch druhov dopravy a niekoľkých druhov platieb za lieky a kozmetiku.

Tím Najlekáreň

Naša filozofia a ciele

Zameriavame sa na to, aby sme klientom ponúkli liečivá a zdravotnícke pomôcky, ktoré im skutočne pomôžu! Ktoré budú vyhovovať ich potrebám, zlepšia ich zdravotný stav a zároveň budú cenovo dostupné. Našim cieľom nie je len predať množstvo liekov. Našim cieľom je ponúknuť liečivá na mieru konkrétnemu človeku. Preto s nami môžete rátať aj v oblasti liekového poradenstva, či konzultácie ohľadom liečiv.

Sme vám k dispozícii

Naše služby sú naozaj komplexné. Okrem predaja liečiv, kozmetiky, zdravotníckych potrieb, zdravotníckej elektroniky, či ďalšieho doplnkového tovaru, vám ponúkame aj ďalšie služby:

Online poradňa. Máte zdravotný problém, ktorý však z rôznych dôvodov nechcete konzultovať s lekárom, či v kamennej lekárni? Náš odborník vám veľmi rád odpovie aj na citlivé otázky. Stačí, ak navštívite online poradňu a inkognito požiadate o radu nášho odborníka. Vernostný program. Zákazníkom ponúkame možnosť zapojiť sa do vernostného programu, v rámci ktorého môžu získavať peniaze späť za nákupy v Najlekárni. Články a rady. Každý mesiac pre vás pripravujeme články na zaujímavé témy, ktoré vám pomôžu so zdravotnými problémami, prípadne vás usmernia pri výbere rôznych produktov z našej ponuky. Akcie a zľavy. Pravidelne ponúkame dopravu zdarma a zlacňujeme rôzne kategórie produktov.

To isté platí aj pre našu lekáreň v Prievidzi, kde okrem ochotného a skúseného personálu nájdete aj lieky, kozmetiku, zdravotnícke potreby a ďalší sortiment pre vaše zdravie. Samozrejmosťou je osobné poradenstvo a ľudskýprístup našich farmaceutov. Tešíme sa na vás v našej kamennej prevádzke – Najlekáreň Prievidza.

A čo je takisto veľmi dôležité, naša ponuka je veľmi široká. Nájdete u nás produkty rôznych značiek a v rôznych cenových kategóriách. A tak si na svoje príde skutočne každý. Presvedčte sa samy!

 

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii