KINDERKRAFT Nosič detí Nino Confetti Pink
39,00 €
Detail
Detail

KINDERKRAFT Nosič detí Nino Confetti Pink

Značka: Kinderkraft
Cena s DPH 39,00 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 39 bodov
EAN: 5902533919444
Popis produktu
Hodnotenia (0)
Ergonomický nosič NINO umožňuje nosiť deti vo veku už od 3 mesiacov až do 20 kg. Môžete v ňom nosiť deti v dvoch polohách – na bruchu (chrbtom k svetu, pre najmladších) a na pleciach (tvárou k svetu, pre staršie deti). Nosič NINO je výrobok pre rodičov, ktorí si uvedomujú, že pre správny vývoj dieťaťa je dôležitá blízkosť, ktorá dáva drobcovi pocit bezpečnosti. Nosič získal pozitívne hodnotenie inštitútu International Hip Dysplasia Institute (IHDI), ktorý odporúča nosenie detí tak dlho, kým je možné udržanie polohy so široko roztiahnutými nožičkami.

Ergonomický nosič NINO má inovačnú konštrukciu, ktorá umožňuje prispôsobiť dĺžku dieťaťu aj rodičovi. Bol vyrobený z prírodných materiálov (100 % bavlna), ktoré zabezpečujú primeranú ventiláciu. Nosič bol ocenený nemeckým magazínom ALLES BESTE.

Výhody

Bezpečnosť:
- Nosič NINO bol testovaný inštitútom International Hip Dysplasia Institute a získal pozitívne hodnotenie ako výrobok, ktorý podporuje zdravú polohu dieťaťa.
- V NINO môžete nosiť dieťa takým spôsobom, aby si udržiavalo bezpečnú polohu. Menšie deti sa nosí v polohe na bruchu (chrbtom k svetu), a staršie – na pleciach (tvárou k svetu).
- V nosiči NINO dieťa zaujme bezpečnú polohu „žabky“, v ktorej sú kolená aj bedrá skrčené a tvoria tvar písmena M.
- Vyprofilovaný materiál na pleciach nosiča chráni hlavičku dieťaťa a poskytuje jej vhodnú oporu bez rizika vychýlenia. Bude tiež ideálny pre staršie deti, ktoré radi spia počas prechádzok.
- Nosič NINO má široké sedadlo, ktorého úlohou je podopierať zadoček a stehná drobca. Navyše má výrobok mäkkú, nespevnenú chrbtovú opierku. Práve vďaka tomu môžu byť nožičky a chrbátik dieťaťa v prirodzenej polohe.

Pohodlie:
- Nosič je vybavený inovačným panelom s možnosťou plynulého nastavenia. Výška panelu nosiča sa dá ľubovoľne, plynulo nastaviť, aby sa dieťaťu zabezpečila ergonomická, útulná poloha.
- Široký a mäkký bedrový pás (10 cm) ako aj ramenné pásy s mäkkou výplňou napomáhajú rovnomernému rozloženiu dieťaťa. Vďaka tomu je nosenie drobca oveľa pohodlnejšie.
- V NINO bol použitý systém gumičiek, ktorý umožňuje nastaviť dĺžku regulačných pásov, vďaka čomu ich koncovky už nemusia nebezpečne visieť. Komfort používania nosiča je ešte väčší.
- Mäkké podložky pod sponami znižujú zaťaženie a zabraňujú oderu. Vďaka tomu je nosič NINO ešte pohodlnejší!
- Nosič má špeciálne vrecko na drobnosti rodiča, ktoré je umiestnené v bedrovom páse. Schováte tam nielen mobil, ale aj kľúče a malú peňaženku.
- Celý nosič je vyrobený z prírodných látok (100 % bavlna), ktoré zabezpečujú primeranú ventiláciu. Navyše sú trvanlivé a mäkké. NINO zaistí komfort nielen dieťaťu, ale aj rodičom.
- Má veľmi intuitívne a jednoduché zapínanie. Dá sa tiež ľahko nastaviť.
- Vďaka používaniu nosiča môžu mať rodičia slobodné ruky. Dieťa sa bude cítiť bezpečne, a vy budete môcť pokojne vykonávať činnosti, na ktoré potrebujete obe ruky.

Funkčnosť:
- NINO je určený deťom od 3 mesiacov do 20 kg. Kupujete jeden výrobok na dlhé roky.
- Možnosť nastavenia ramenných pásov, vzdialenosti medzi nimi a šírky bedrového pásu umožňuje prispôsobiť nosič podľa noseného dieťaťa a nosiacej osoby. Spona, ktorá spája ramenné pásy, sa dá presúvať hore alebo dole, čo rodičovi uľahčuje samostatne zapnúť a odopnúť nosič.
- V NINO môžete dieťa nosiť v dvoch polohách – na bruchu a na pleciach (pre mladšie a staršie deti).
- Nosič sa jednoducho čistí, rýchlo schne a nekrčí sa.

Špecifikácia
Materiál: 100 % bavlna

Rozmery:
- materiál podopierajúci dieťa:
- šírka: spodná časť 33 cm, horná časť 38 cm,
- výška: 42 cm,
- šírka bedrového pásu spredu: 10 cm,
- dĺžka bedrového pásu, látková časť: 67 cm, plus maximálne nastavený pás s dĺžkou 70 cm,
- ramenný pás, látková časť: 53 cm, plus maximálne nastavený pás 55 cm,
- maximálne nastavený priečny pás: 46 cm,
- vrecko spredu bedrového pásu: 20 x 9 cm.

Hmotnosť: 0,39 kg

Hmotnosť dieťaťa: do 20 kg

Rozmery balenia: 23 x 23 x 8 (cm)

Normy: spĺňa európske bezpečnostné štandardy v súlade s CEN TR 16512:2015
Certifikáty: pozitívne hodnotenie International Hip Dysplasia Institute (IHDI)

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii