Jares O-PUR8LIC kyslíková fľaša s inhalačnou čiapkou 8 litrov

Inhalačná kyslíková fľaša je určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Vhodná na cesty ako rezerva pri ťažkom dýchaní alebo urgentnej potreby nadýchnutia sa kyslíka.

Značka: Jares
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Akčná cena s DPH 13,95 € Pôvodna cena 14,35 €, Zľava 0,40 €
Zľava 0,40 €
Nákupom získate 14 bodov
EAN: 4017777261417
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (12)
Priemerné hodnotenie
4,3 / 5
Hodnotené 12×
5
4
3
2
1

Jares O-PUR8LIC inhalačná kyslíková fľaša 8 litrov

Obsah: Jares O-PUR8LIC inhalačná kyslíková fľaša

8 litrov

Charakteristika inhalačná kyslíková fľaša:

Jednorázová kyslíková fľaša. Určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Vhodná na cesty ako rezerva pri ťažkom dýchaní alebo urgentnej potreby nadýchnutia sa kyslíka. Vhodné aj ako doplnok do Oxybarov alebo Kyslíkových fitnes relaxačných centier.

Pozitívne vlastnosti kyslíku:

 • kyslík spomaľuje starnutie ľudských buniek
 • kyslík pomáha pri bolestiach hlavy
 • kyslík pomáha pri únave
 • kyslík posiluje imunitu
 • kyslík zlepšuje dýchanie u pacientov trpiacich astmou či alergiami
 • kyslík zdokonaluje psychologický stav osôb trpiacich depresiami
 • kyslík zvyšuje fyzickú kondíciu až o 25 %

 

Dýchanie si  často ani neuvedomujeme a vďaka nemu sa do nášho tela dostáva potrebný kyslík. Niekedy sa môžete ocitnúť v situácii, kedy by sa vám doma zišla kyslíková maska. Možno budete prekvapení, ako veľmi vám dokáže pomôcť.

Kyslíková maska a jej úloha pri športe

Ak patríte k nadšeným športovcom, poznáte to aj vy. Čím väčší výkon, tým väčšia spotreba kyslíka. Potrebujú ho nielen svaly, ale aj mozog, aby všetko správne fungovalo. V nevetranej miestnosti, kde cvičí veľa ľudí  zvyšuje sa teplota, môže ľahko prísť k bolestiam hlavy i kŕčom, ktoré vám znehodnotia vaše cvičenie alebo tréning. 
Kyslíkovú masku použijete veľmi jednoducho,  čistý plyn dýchate pomocou priliehavej masky. Využijete ju vo fitnescentrách, posilňovniach alebo zle vetraných tréningových miestnostiach. Pri takomto dýchaní športovec pocíti, ako sa mu postupne upokojuje rytmus dýchania, obnoví sa duševná koncentrácia a ustupuje stres. Dobrou správou je aj to, že s kyslíkom efektívnejšie spálite podkožný tuk.

Zvýšte svoju koncentráciu a bojujte s únavou

Pri koncentrácii bežne prichádza na rad únava, stres, chuť ľahnúť si do postele a spať. Poznajú to najmä študenti, ktorí musia celé hodiny stráviť pri učení. Pri dýchaní čistého kyslíka sa im sústredí omnoho ľahšie a učiť sa budú rýchlejšie. Podobný problém môže potrápiť aj pracujúcich, ktorí neraz pracujú vo vykúrených miestnostiach, kde sa nevetrá. To vedie k únave, bolestiam hlavy, kŕčom a túžbe po spánku. 
Kyslíková maska s týmto dokáže bojovať naozaj  efektívne a v práci tak chytíte druhý dych. Najhoršia situácia však nastáva v prípade, ak klesá hladina kyslíka v aute počas jazdy. Šofér a spolujazdci sú unavení, nekoncentrovaní a ľahko sa potom môžu dostať do nebezpečnej situácie. Kyslíkovú masku môžete mať po ruke naozaj kdekoľvek a nemusíte sa obávať únavy ani straty koncentrácie. Všetko zvládnete s prehľadom a bez najmenších problémov.

Žiaden stres a bolesti hlavy

Stres a bolesť hlavy v zle klimatizovanej alebo vetranej miestnosti už pravdepodobne zažil každý. Pri veľkej fyzickej alebo psychickej námahe sa v takejto miestnosti hromadí oxid uhličitý a naše telo si nutne pýta viac kyslíka. Pri poriadnom nádychu čistého kyslíka ustupuje stres, bolesti, prichádza upokojenie a zlepšenie nálady. 

Použitie kyslíkovej masky zvládnete za každých okolností. Priložte si ju na ústa a vdychujte kyslík 1 až 2 sekundy. Doprajte si viac sérií nádychov, aby ste sa cítili lepšie.  Pocítite príval energie a opäť budete môcť pokračovať v práci alebo v športe. Kyslík pomôže pri únave, problémoch so sústredením, strese, bolestiach hlavy v práci, pri štúdiu aj v aute. Chyťte druhý dych a nenechajte si pokaziť deň.
 

Spôsob použitia kyslíkovej fľaše:

Masku stiahnite, nasaďte ju opačne na inhalačnú nádobku. O-PUR uchopte oboma rukami a inhalačnú masku priložte, podľa obrázku, na nos a ústa. Inhalačnú masku pritlačte k nádobke, čím uvoľníte z nádobky kyslík. Vdychujte ústami 1 až 2 sekundy. Výrobca doporučuje 8 až 10 sérií nádychov na dosiahnutie požadovaného účinku. Podľa našich skúseností však postačuje aj 5 až 7 nádychov. Po použití masku stiahnite a nasaďte ju späť na nádobku ako kryt. Inhaláciu, podľa potreby, po 10 minútach zopakujte. O-PUR je balenie 8l kyslíka.

Informácie o produkte inhalačná kyslíková fľaša:

 • Objem kyslíka: 0,008 m3

 • Náplň: O2 medicínsky kyslík 99,5%

 • Rozmery: výška 270 mm, priemer 67 mm

UPOZORNENIE: Po použití dôkladne skontrolovať čiapočku, aby nedošlo k vyprázdeniu fľaše z dôvodu neodbornej manipulácie!


Obrázkový a video návod na použitie inhalačnej kyslíkovej fľaše:

 

Anonym,
3

Inhalačna čiapka je mala

Klady
Zápory

Anonym,
5

ešte som nevyskúšala

Klady
Zápory

Anonym,
5

TAZKO NASADITELNY NAUSTOK, PRI NASADZOVANI ZBYTOCNE ODCERPAVA KYSLIK

Klady
Zápory
 • TAZKO NASADITELNY NAUSTOK, PRI NASADZOVANI ZBYTOCNE ODCERPAVA KYSLIK
 • TAZKO NASADITELNY NAUSTOK, PRI NASADZOVANI ZBYTOCNE ODCERPAVA KYSLIK

Anonym,
5

Zatial som neskušala ..

Klady
Zápory

Anonym,
5

Po náročnom dni osvieži

Klady
Zápory

Klara,
5

Oxid

Klady
Zápory
 • Už mi viackrát zachránil život. Ďakujem, že ho mám

Anonym,
5

v obchode takýto tovar nekúpite

Klady
Zápory

Anonym,
5

Klady
Zápory

roro,
1

Katastrofa, ocakaval som aspon nejaky ucinok, refresh, vzpruhu, alebo co, inhaloval som v case ked som bol mierne unaveny, aby som pocitil rozdiel, ale po nadychani sa nedostavili ziadne ucinky. Vôbec nic. Na skusku som ho prifukol k horiacej sviecke a ta zhasla. Takze ziadny horlavy 95% kyslik. Natlaceny obycajny vzduch. Vyhodene peniaze.

Klady
Zápory
 • navod na pouzitie nie je v slovencine

Anonym,
5

Som spokojná

Klady
Zápory

Anonym,
5

-môže zachrániť život pri nedostatku kyslíka,je to výborné ako 1.pomoc,dokiaľ nedôjde sanitka,resp.pre športovcov a pri slabosti a únave

Klady
Zápory
 • -netreba kupovať veľké prístroje na kyslík a pri meraní saturácie s domácim pulzným oxymetrom to fakt zvyšuje kyslík v krvi
 • -

Anonym,
3

Klady
Zápory
 • Malá, lahká, praktická
 • Jedno použitie, neplniteľná.
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii