Ibalgin krém na bolesť a zápal 50g
4,36 €
Detail
Detail

Ibalgin krém na bolesť a zápal 50g

Značka: Ibalgin

Ibalgin krém lieči poranenia šliach, potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch

Cena s DPH 4,36 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 4 bodov
EAN: 8594739029743

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah Ibalgin krém

Ibalgin krém na bolesť a zápal 50 g

Charakteristika Ibalgin krém

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré pôsobí protizápalovo. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva. V postihnutom mieste tlmí zápal, znižuje opuch a potláča bolesť.

Liek sa používa na miestnu liečbu zápalov kĺbových puzdier, zápalov šliach a svalových úponov, na miestnu liečbu pri reumatických ochoreniach, pri bolestivých stavoch pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov, pri povrchových žilových ochoreniach, na liečbu poúrazových stavov a následkov športových úrazov ako sú opuchy, pomliaždeniny, vyvrtnutie kĺbu, poranenie mäkkých častí kĺbov.

Dávkovanie Ibalgin krém

  • Pokiaľ lekár neurčí inak, dospelí, deti a mladiství si na postihnuté miesto 3 – 4× denne v časových odstupoch 3 – 4 hodín nanášajú 4 – 10 cm dlhý prúžok krému, ktorý si jemne vtierajú.

  • Pri rozsiahlych a bolestivých krvných výronoch sa môže spočiatku miesto ošetrené krémom prekryť nepriedušným obväzom. V tehotenstve je možné liek používať iba s vedomím lekára. V posledných troch mesiacoch tehotenstva sa liek nesmie používať dlhodobo alebo natierať na veľké plochy. V čase dojčenia možno krém použiť krátkodobo na malé plochy.

  • Upozornenie:

  • Voľnopredajný liek. Ak pri poraneniach nedôjde do 3 dní k ústupu ťažkostí alebo, naopak, dôjde k zhoršeniu či sa prejavia nežiaduce účinky lieku, prerušte liečbu a obráťte sa na lekára. Bez súhlasu lekára nepoužívajte liek dlhšie ako 1 – 2 týždne. Pri zápalových reumatických a žilových ochoreniach sa o dĺžke liečby liekom Ibalgin krém poraďte s lekárom. Pokiaľ lekár neurčí inak, Ibalgin krém sa pri týchto ochoreniach používa väčšinou 2 – 3 týždne. Liek nesmie byť nanášaný na otvorené rany alebo sliznice a do očí. Pri náhodnom požití väčšieho množstva lieku malým dieťaťom môže dôjsť k nevoľnosti a zvracaniu. Je vhodné zvracanie podporiť alebo vyvolať.

  • Počas liečby môže ojedinele dôjsť k prejavom precitlivenosti na niektorú zložku lieku, ktorá sa môže prejaviť zdurením a začervenaním kože, pocitmi pálenia alebo svrbenia, niekedy aj výsevmi drobných pupienkov. Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných neobvyklých reakcií liečbu prerušte a ihneď sa poraďte s lekárom

Príbalový leták Ibalgin krém

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii