Herbalex Hrejivá náplasť s gaštanom, 1 ks

Herbalex hrejivá náplasť s gaštanom prináša pocit úľavy a prehriatie v oblasti namáhaného chrbta, ramien, bedier či svalov prirodzeným spôsobom - pôsobením suchého tepla.

Kategória:
Značka: Herbalex
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 1,83 €
Nákupom získate 2 bodov
EAN: 8595607500081
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Príbalový leták
Hodnotenia (1)
Priemerné hodnotenie
4 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Herbalex Hrejivá náplasť s gaštanom, 1 ks

Obsah Herbalex:

1x1 ks

Charakteristika Herbalex:

Herbalex hrejivá náplasť s gaštanom prináša pocit úľavy a prehriatie v oblasti namáhaného chrbta, ramien, bedier či svalov prirodzeným spôsobom - pôsobením suchého tepla. Suché teplo je dlhodobo známe pre svoje priaznivé účinky na pohybový aparát. Zároveň poskytuje hlbokú svalovú relaxáciu pri únave. Po vybratí náplati z ochranného (predajného) obalu začnú aktívne látky obsiahnuté vo vankúšiku reagovať s kyslíkom, vďaka čomu sa náplasť rozohreje. Hrejivý efekt sa na cieľovom mieste prejavuje po dobu až 15 hodín.

Použitie Herbalex:

Masážna prehrievacia náplasť je určená na vonkajšie použitie. Aplikuje sa priamo na na očistenú a suchú pokožku v postihnutých partiách chrbta, krku, ramien a svalov. Po vybalení z obalu a odstránení ochrannej vrstvy (fólie) sa lepivá časť prilepí na cieľovú oblasť. Po priložení na príslušné miesto teplo pomáha k jeho prekrveniu a uvoľneniu, vďaka ktorému sa dostaví úľava. Hrejivý efekt sa prejavuje po dobu až 15 hodín.
Pri citlivej pokožke, sa odporúča náplasť aplikovať cez priliehavé oblečenie (tenké tielko, tričko). Hrejivá náplasť je určená na jednorázové použitie! Použitú náplasť je odporúčané zložiť najneskôr po 15 hodinách pôsobenia.

Hrejivú náplasť je možné použiť aj prostredníctvom bedrového pásu. Hrejivý vankúšik sa vybalí z ochranného predajného obalu, ale ochranná lepivá fólia sa neskladá. Následne sa vsunie podľa potreby jedna alebo dve náplasti do vreciek bedrového pásu. Náplasť sa odporúča vždy prikladať k telu potlačenou stranou. Bedrový pás sa následne obtočí okolo tela a pripevní suchým zipsom. Bedrový pás je možné účinne použiť aj cez tenší odev.

Upozornenie: Neaplikujte na poranenú pokožku, nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú uvedenú zložku prípravku. Odporúča sa nelepiť priamo na citlivejšiu pokožku. Nepoužívajte náplasť počas spánku. Nevyvíjajte tlak na aktivovanú náplasť, neležte na nej. Neaplikujte novú náplasť na rovnakom mieste bez dostatočného času na upokojenie! Skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste a pri izbovej teplote. Zabráňte kontaktu s očami. Obsah vankúšika nevysypávajte, môže dôjsť k vdýchnutiu obsahu. Náplasť používajte iba na určený účel! Rovnako ako iné hrejivé prípravky, môže táto náplasť spôsobiť podráždenie kože a pálenie. Ak sa Vám zdá, že náplasť príliš páli, miesto je výrazne začervenané alebo cítite iné nepriaznivé javy, náplasť ihneď odstráňte.

Príbalový leták Herbalex Hrejivá náplasť s gaštanom, 1 ks

Anonym,
4

tento produkt som si kúpila prvý krát , uvidíme ako bude pôsobiť

Klady
Zápory
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii