Často kladené otázky


1. Neprajem si, aby ľudia za mnou v rade na pošte a pani poštárka vedeli čo som si objednal/a.

Zásielky z Najlekaren.eu sú v diskrétnom balení a nie je možné rozpoznať aký produkt  na aké ochorenie/použitie je v balíku.

Tovar je zároveň vystlaný ochrannou fóliou a zabezpečený proti poškodeniu.

2. Ako si môžem byť istý/á že lieky ktoré predávate sú pravé a nie lacné kópie?

Najlekáreň dodáva svojim zákazníkom len originálne produkty, ktoré pochádzajú od oficiálnych distribútorov a dovozcov na Slovensko. Tieto isté produkty sa predávajú aj v našej "kamennej" lekárni -  Lekáreň NA SÍDLISKU Prievidza. Produkty expeduje a balí odborný personál našej lekárne. 

3. Kedy mi príde zásielka Zásielkovňou, Slovenskou poštou a kedy kuriérom GLS?

Zásielkovňa:

Čo je Zásielkovňa?
Zásielkovňa je logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku,
v Čechách a iných krajinách EU. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách. 

Kde sa výdajné miesta Zásielkovne nachádzajú?
Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

Ako to funguje?
V košíku si zvolíte jedno zo stoviek výdajných miest a hneď ako bude zásielka pripravená k výdaju, príde Vám SMS a e-mail s heslom, na ktoré bude zásielka vydaná. Štandardne sú zásielky doručované na druhý deň a počkajú na výdajnom mieste 7 dní. Pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíte na e-mail, môžete sledovať vašu zásielku TU.

Nestihnete si zásielku vyzdvihnúť?
Nevadí, môžete si predĺžiť úložnú dobu zásielky až na 21 dní alebo prezradíte heslo komukoľvek komu veríte a on vyzdvihne zásielku za Vás.

Výhody Zásielkovne

Nemusíte celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihnete vtedy, keď sa Vám to bude hodiť. Navyše si môžete doručený tovar priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Vám z nejakého dôvodu nebude vyhovovať.

 

Slovenská pošta:

Slovenskou poštou cestuje zásielka 2-3 dni podľa vyťaženosti Slovenskej pošty (balík II. triedy). Doručovateľka Vám do schránky vloží podací lístok, na základe ktorého si potom na príslušnej pobočke vyzdvihnete zásielku prípadne zaplatíte cenu tovaru (dobierku).
Zásielka čaká na príslušnej pošte 18 dní a pokiaľ si tovar nevyzdvihnete, vráti sa späť k nám.  Je veľmi dôležité zadať správnu adresu pre dodanie.
 
Riešenie problému:

a)    Uistite sa, či Vám doručovateľka doručila do schránky podací lístok (žltý doklad formát A6) resp. či sa iným spôsobom nemohol stratiť zo schránky.
Bezplatná infolinka Slovenskej pošty: 0800 122 413

b)    Kontaktujte Najlekáreň a my Vám ochotne pomôžeme s nedoručenou zásielkou. V Najlekárni evidujeme číslo Vášho balíka, pod ktorým ho rozpoznáva Slovenská pošta.

 

Kuriér:

Kuriér doručí zásielku v nasledujúci deň v čo najskoršom možnom termíne. Pred príchodom Vás bude telefonicky kontaktovať. Zásielku sa pokúsi doručiť viackrát. Potom sa zásielka vracia späť k nám.

Riešenie problému:

a)    Pokiaľ ste neboli v približnom čase doručenia na určenej adrese, skontrolujte si zmeškané hovory (kuriér volá pred doručením prípadne pokiaľ nie je adresát na adrese doručenia) či sa Vás kuriér nepokúsil kontaktovať.

b) Skontrolujte si kontaktné údaje, ktoré ste nám zadali do objednávky (pokiaľ omylom zadáte neexistujúcu adresu, kuriér Vám zásielku nedoručí)

c)    V prípade, že ste dodržali všetky zásady a problém pretrváva, kontaktujte Najlekáreň.

4. Koľko stojí poštovné?

Ponúkame tri možnosti :

a) Kuriér GLS

b) Slovenská pošta

b) Zásielkovňa

Kliknite na vybranú možnosť a dozviete sa detailné informácie o doprave.

5. Môžem si u Vás objednať aj liek na recept?

Momentálne legislatíva Slovenskej Republiky neumožňuje túto cestu, je stále potrebné si liek viazaný na recept vyzdvihnúť osobne v "kamennej" lekárni.

6. Ako mám použiť nasporené body v prémiovom systéme?

Prémiové body si môžete kedykoľvek uplatniť a znížite si cenu nákupu o výšku nasporených bodov (body=EURá / za každých 10 € získate 10 centov späť. napr hodnota nákupu 100 € = 1€ späť). Po prihlásení do Vášho účtu si môžete kontrolovať množstvo použitých bodov a množstvo zostávajúcich bodov. Podrobný postup ako si uplatniť túto výhodu nájdete TU
 
Nakupujte v Najlekárni a peniaze sa Vám vrátia späť.

7. Neprešla mi Online platba kartou?

Je potrebné platbu opakovať.
V 99% chybnej platby je problémom nesprávne zadané číslo karty, prípadne jej expirácia (mesiac/rok platnosti viď nižšie).
 
Výhodou platenia spôsobom CardPay je lacnejší nákup.
Do objednávky nie je započítaná dobierka čiže 0,9 €.

a) Skontrolujte ešte raz či ste zadali správne čísla z prednej i zadnej strany karty.
 

b) Na vašej karte nie je dostatok prostriedkov

c) Vašej karte skončila platnosť.

d) V prípade pochybností kontaktujte Najlekáreň.EU
 

8. Ako si zmením prezývku založím/zmením prezývku do PORADNE?

Svoju prezývku (nick) pod ktorou budete vystupovať v poradni zmeníte nasledovne:

- je potrebné sa prihlásiť do svojho účtu  a v menu v položke „Zmente si prezývku v poradni“ si vložíte meno pod ktorým môžete anonymne klásť otázky v poradni.

9. Je nákup na najlekaren.eu bezpečný a ako viem že produkty sú originálne ako v lekárni?

Za Najlekárňou stojí tím profesionálov s adekvátnym odborným vzdelaním. Zásielkový výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok v internetovej lekárni www.najlekaren.eu zabezpečuje: PharmDr. Marta Juríková, držiteľka povolenia na poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni Najlekáreň s.r.o., Svätoplukova 5, 971 01 Prievidza.

https://www.najlekaren.eu/licencia.html

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii