CETIRIZINE SANDOZ na alergiu, 7 x 10 mg
3,39 €
Detail
Detail

CETIRIZINE SANDOZ na alergiu, 7 x 10 mg

Zmierňuje prejavy spojené so sennou nádchou, alergiou na roztoče prachu (alergická rinitída), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie nosa, svrbenie podnebia, svrbenie, začervenanie alebo slzenie očí.

Cena s DPH 3,39 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 3 bodov
EAN: 9002260011926
Popis produktu
Hodnotenia (0)

CETIRIZINE SANDOZ na alergiu a nádchu

Obsah CETIRIZINE SANDOZ:

tbl flm (blis.PVC/Al) 1x7 ks

Charakteristika CETIRIZINE SANDOZ:

Liek je antialergikum. Zmierňuje prejavy spojené so sennou nádchou, alergiou na roztoče prachu (alergická rinitída), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie nosa, svrbenie podnebia, svrbenie, začervenanie alebo slzenie očí. Liek sa používa aj na zmiernenie prejavov ako sú svrbenie a žihľavka (spojené s chronickou urtikáriou (žihľavka) neznámej príčiny).

Použitie CETIRIZINE SANDOZ:

Dospelí a dospievajúci nad 12 rokov: 1 tableta 1x denne. Deti od 6 do 12 rokov (s hmotnosťou 30 kg a viac): 1 tableta 1x denne alebo pol tablety 2x denne (ráno a večer). Deti od 6 do 12 rokov (s hmotnosťou menšou ako 30 kg): pol tablety 1x denne. Pacienti so stredne ťažkým poškodením funkcie obličiek: dávkovanie sa má upraviť na pol tablety 1x denne. Opatrnosť je potrebná u pacientov s miernym až stredne ťažkým poškodením funkcie obličiek alebo poškodenou funkciou pečene. Tablety sa užívajú v pravidelných časových odstupoch, nezávisle od jedla a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Ak sa objaví ospalosť, tableta sa môže podávať večer.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii