Prontoderm balíček pre dekolonizáciu celého tela, set
49,56 €
Detail
Detail

Prontoderm balíček pre dekolonizáciu celého tela, set

Značka: B.Braun

Set na dekolonizáciu celého tela vhodný na predoperačné čistenie, ktorý obsahuje čistiacu penu, nosový gél a ústnu vodu.

Cena s DPH 49,56 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 50 bodov
EAN: 8594198360043

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah B.BRAUN Prontoderm balíček:

Prontoderm balíček pre dekolonizáciu celého tela, set

  • Prontoderm Foam čistiaca pena 200 ml,

  • Prontoderm Nasal Gel nosový gél 30 ml,

  • ProntOral ústna voda 250 ml.

Charakteristika B.BRAUN Prontoderm balíček:

Pre dekolonizáciu celého tela fyzikálnymm čistením. Vrátane MDRO/MRE (multirezistentné mikroorganizmy - napr. MRSA, ESBL, VRE).

  • Dlhodobý účinok antimikrobiálnej bariéry.

  • Vhodné na predoperačné čistenie.

Použitie B.BRAUN Prontoderm balíček:

Prontoderm Foam

Pred použitím peny sa vodou z pokožky odstránia reziduá mydla nebo čistiacich emulzií. Pena sa nanesie na požadované miesto. Prebytočné množstvo sa zmyje alebo zotrie utierkou. Po aplikácii sa prípravok neoplachuje. Fľaša sa má ihneď po použití uzavoriť.

ProntOral

Ústna voda sa používa po vyčistení zubov. Ústnou vodou sa vyplachuje ústna dutina podľa priloženého návodu. Kloktá sa po dobu 30 sekúnd, v prípade MRSA 60 sekúnd.

Prontoderm Nasal Gel

Pomocou nosového gélu a vatovej tyčinky sa dôkladne vyčistí noc. Nos a obzvlášť predsiene je potrebné si čistiť minimálne 3x denne. Zároveň je nutné zabrániť tvorbe prilepených suchých pvlakov, aby sa čo najviac minimalizovala tvorba živnej pôdy pre možnú rekolonizáciu.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie na kožu a sliznicu. Neužívať vnútorne. Neprehĺtať. Nie je určené pre infúzie alebo injekcie! Nie sú známe žiadne údaje, ktoré by svedčili o mutagénnych alebo embryotoxických účinkoch obsiahnutých látok. Vzhľadom na to, že nedocháza k systémovému vstrebávaniu polyhexanidu, je prestup tejto látky do materského mlieka nepravdepodobný. Vzhľadom na nedostatočné klinické skúsenosti u tehotných a dočiacich žien, novorodencov a malých detí by však mal byť prípravok v týchto prípadoch používaný len po dôkladnom klinickom zvážení. Prípravok nesmie byť použitý u pacientov, o ktorých je známe, že trpia alergiou na niektorú z obsiahnutých látok alebo pri podozrení na takúto alergiu. Používajte tak, aby sa prípravok nedostal do stredného a vnútorného ucha a do očí! Nepoužívajte v kombinácii s aniónovými tenzidmi, pretože by mohlo dôjsť k narušeniu účinnosti. Je potrebné sa vyhnúť súčasnému použitiu iných dezinfekčných prípravkov. V prípade požitia je potrebné vypiť dostatočné množstvo vody a poradiť sa s lekárom. V prípade kontaktu s očami vykonajte dôsledný výplach očí dostatočným množstvom vody, vrátane miest pod očnými viečkami. V prípade pretrvávajúceho podráždenia je nutné kontultovať s odborným lekárom.

Príbalový leták

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii