Aspirin 500 mg proti bolesti a horúčke 10 tbl
SKLADOM viac ako 3 ks
3,43 €
Do košíka
Do košíka

Aspirin 500 mg proti bolesti a horúčke 10 tbl

Značka: Bayer

Aspirin liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.

SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 3,43 €
Nákupom získate 3 bodov
EAN: 8585028200547

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah Aspirin 500 mg

Aspirin 500 mg proti bolesti a horúčke 10 tbl

Charakteristika Aspirin 500 mg

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov.

Dávkovanie Aspirin 500 mg

Kyselina acetylsalicylová sa nesmie užívať dlhšie než 3-5 dní bez konzultácie s lekárom. 

Dospelí, dospievajúci a deti staršie ako 12 rokov
Jednorazová dávka je 1-2 tablety. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať s odstupom minimálne 4 hodiny. Maximálna denná dávka je 8 tabliet (4 g liečiva).

Pediatrická populácia
U detí do 12 rokov sa kyselina acetylsalicylová odporúča používať iba pod dohľadom lekára. Vo všeobecnosti sa u detí odporúča denná dávka kyseliny acetylsalicylovej približne 60 mg/kg, ktorá sa podáva rozdelená do 4-6 dávok, a to približne 15 mg/kg každých 6 hodín alebo 10 mg/kg každé 4 hodiny. 

Príbalový leták Aspirin 500 mg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii