Zeen collagén - elixír mladosti a krásy

Pokožka a vlasy |

Zeen Collagen

Čo je kolagén a prečo je dôležitý?

O kolagéne ste už istotne čo to počuli, pretože dnes je to celkom rozšírená téma. Či už v oblasti krásy, mladosti, zdravia alebo aj v oblasti športu. Sám o seba má naozaj prospešný účinok na celý organizmus. Teda najprv poporiadku, pretože to nie je iba nejaký produkt. Samotný kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele a tvorí 30 % proteínov. V našom tele sa nachádza v kostiach, väzoch, šľachách, chrupavkách, kĺboch, ale aj napríklad v koži, vlasoch, nechtoch a zuboch. 
V procese starnutia človek postupne stráca prirodzenú zásobu kolagénu (po 25. roku obsah kolagénu v tele každoročne klesá a po 35. roku sa netvorí už takmer vôbec), preto je nevyhnutné ho dopĺňať kvalitnými výživovými doplnkami. Na trhu je množstvo produktov, ktoré by mohli resp. mali splniť účel. 

Francúzsky morský kolagén


Progres na seba nenecháva dlho čakať ani v tejto oblasti. Na trh prichádza revolučná novinka a to pod názvom Zeen Collagen, ktorého prioritným sloganom je „bez kompromisov“. Jeho tvorcovia tým chcú svojim zákazníkom povedať, že v tomto prípade nie je potrebné robiť kompromisy medzi tým, či chcú užívať kolagén na podporu zdravia alebo kvôli kráse, pretože Zeen Collagen ponúka komplexné zloženie. Už sa nemusia rozhodovať medzi jednou alebo druhou možnosťou, ale všetko môžu získať v jednom celku a dokonca s citrónovou príchuťou. Možné to bolo dosiahnuť tým, že obsahuje tri najdôležitejšie typy kolagénu (typ I, II a III). Najrozšírenejším v ľudských tkanivách je prvý typ nachádzajúci sa v koži a v kostiach. Tvorí cca 90 % všetkých kolagénov v tele, ktoré ho formujú, ale taktiež formujú aj pokožku, orgány alebo kosti. Spája tkanivá a dodáva pokožke elasticitu. Kolagén druhého typu je najpočetnejšie zastúpený v chrupavkových tkanivách. Tam zabezpečuje ich pružnosť a elasticitu. Zároveň však prispieva k ich obnove, čo je dôvodom, prečo je nevyhnutné ho dopĺňať. A posledný tretí typ sa vyskytuje najmä v kostiach a svaloch, ale taktiež je spojivovým tkanivom v pečeni, slezine, kostnej dreni a zabezpečuje ich regeneráciu.

 

Značka je prezentovaná tým, že vyrábajú výživové produkty, nie kozmetické doplnky.  Konkrétne ide o intenzívnu hĺbkovú hydratáciu pokožky, zvýšenia jej elasticity a taktiež aj spomalenia jej starnutia. Produkty napomáhajú k vyhladenie drobných vrások, zosvetleniu pigmentových škvŕn, ale taktiež regenerujú nechty, vlasy a sú účinnou doplnkovou terapiou pri liečbe celulitídy. Čo sa týka zdravia, prospešné pre neho je fakt, že produkty sú vysokoúčinné proti rozšíreným cievkam a striám, taktiež poskytujú výživu pre kĺby, zlepšujú ich pohyblivosť a zmierňujú bolesť. Podporujú regeneráciu svalov, pričom kyselina hyuluránová, ktorá je v produktoch obsiahnutá vypĺňa štruktúru kolagénových vlákien a vitamín C podporuje vstrebávanie kolagénu. Predpokladom pre zdravú pleť, nechty a vlasy je zinok, ktorý je taktiež súčasťou produktu. Zeen Collagen predstavuje bio-aktívny produkt s morským kolagénom. Je určený na vnútorné použitie, ktoré sa považuje za najúčinnejšiu formu práve vďaka vynikajúcej vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti hydrolyzovaného kolagénu, ktorý si telo dokáže nasmerovať presne tam, kde to najviac potrebuje. 

Elixír mladosti a krásy pre každého, komu na sebe záleží

Je to produkt s blahodarnými účinkami pre ľudí, ktorí majú problémy s kĺbmi, kolenami, ťažko sa im hoja rany, ale aj pre tých, ktorí sa pasujú s prvými vráskami, bojujú s pigmentovými škvrnami ši lámavými a krehkými vlasmi a nechtami. 

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii