Starostlivosť o mužskú pokožku

Pre mnohých mužov je slovné spojenie starostlivosť o mužskú pleť iba dačo, čo ledva obsahuje ich slovná zásoba, nieto ešte ich kúpeľňová skrinka. Mužskou bežnou rutinou v rámci starostlivosti je použitie sprchovacieho gélu, prípadne nejakého antiperspirantu alebo spreju, ktorý bol súčasťou darčekovej vianočnej kazety od príbuzných. Niektorí si len ťažko pripúšťajú, že by nejaká starostlivosť o pleť mohla byť u mužov podstatná a iní si už stihli uvedomiť, že to že je tento druh starostlivosti výlučne ženskou záležitosťou je mýtus, a tak ako u žien rovnako aj u mužov je to podstatnou súčasťou každodenného života. Nečistoty vonkajšieho prostredia útočia rovnako na mužskú ako aj na ženskú pokožku.

Prevencia proti kliešťom

Priaznivé počasie počas jarných a letných dní málokoho udrží doma. Obzvlášť ak máme štvornohého chlpáča. Treba sa mať však na pozore, čo sa týka kliešťov.

Atopická dermatitída

To, že nás môže pokožka občas svrbieť nie je ničím neobvyklým. Teda až do okamihu, pokiaľ sa z toho nestane dlhotrvajúca a opakujúca sa záležitosť, ktorá môže byť doplnená o červené a svrbiace vyrážky.

Chudnutie a populárne diéty

Poznáme množstvo diét, ktoré sú „úžasné“ a majú nám pomôcť schudnúť. V nasledujúcich riadkov si spravíme prierez tých najpopulárnejších za posledné obdobie.

Sprievodca výberom elektrickej kefky

Starostlivosť o zuby je veľmi dôležitou súčasťou nášho života. Minimálne dvakrát do dňa by sme si mali zuby umývať, čo predpokladajme väčšina z nás robí, keďže to berieme skôr ako prevenciu pred prípadnými častými návštevami u zubára.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii