Najlepší priateľ vášho dieťaťa? Predsa odrážadlo!

Dopriali ste už svojmu dieťaťu detské odrážadlo? Nielenže je to skvelá zábava, ale tiež pohyb, ktorý je pre zdravie dieťaťa nevyhnutný. Že práve vhodné odrážadlo hľadáte? Poradíme vám, ako a ktoré si vybrať.

Trápia vás výrastky na pokožke? Môže ísť o papilómy.

Objavil sa vám na pokožke výrastok, ktorý ste tam prednedávnom ešte nemali? Vaša prvá reakcia bude pravdepodobne strach. Čo to môže byť? A je to nebezpečné? Ak výrastky nebolia a pripomínajú vám bradavice, môže ísť o papilómy.

Poznáte Cordyceps? Huba so zázračnými účinkami!

V tradičnej čínskej medicíne má huba Cordyceps dlhoročné zastúpenie. Je považovaná za veľmi účinné a vzácne liečivo. Čo je vlastne Cordyceps a ako vám môže pomôcť?

Trápi vás vitiligo? Spoznajte možnosti liečby!

Objavujú sa na vašej pokožke biele škvrny, ktoré sa časom zväčšujú? S veľkou pravdepodobnosťou je to vitiligo. Čo to je? A dá sa jeho šíreniu zabrániť?

Prvé probiotikum do nosa – Rinogermina. Prečo ho používať?

Trápi vás alebo vaše dieťa neustále sa opakujúca nádcha? Nie je to nič prijemné. Najmä ak dieťa často vynecháva školu kvôli obyčajnému „soplíku“. Ten však môže prerásť aj do zápalov stredného ucha, či mandlí. Ako tomu predísť? Čo robiť, aby sa nádcha neopakovala? Pomôže probiotikum do nosa Rinogermina.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii