Nebezpečná salmonelóza. Ako sa prejavuje a aká je liečba?

Toto ochorenie patrí k najčastejším chorobám tráviaceho systému. A jeho riziko sa zvyšuje najmä počas leta. Čo je salmonelóza, aké sú jej príznaky a ako sa jej vyhnúť?

Poznáte reishi? Tu sú dôvody, prečo ju užívať!

Reishi, známa aj ako „reishi kráľovná húb“ alebo „huba nesmrteľnosti“, sa v tradičnej čínskej medicíne využíva už tisícročia. Čo je huba reishi a aké sú jej liečivé účinky?

Chýba vám zinok? Prečo je v tele potrebný?

Jeden z najdôležitejších minerálov, ktorý sa stará o optimálne fungovanie ľudského organizmu. To je zinok. Je to stopový prvok, čiže telo ho potrebuje len v malom množstve. Napriek tomu je tento minerál zodpovedný za tvorbu DNA, rast buniek, stavbu bielkovín, hojenie poškodeného tkaniva, či zdravie imunitného systému.

Hnačka a jej liečba

Hnačka je riedka až vodnatá stolica, vyprázdňovaná v značnom objeme častejšie ako trikrát denne, alebo častý a naliehavý pocit potreby s nasledovným vyprázdnením riedkeho obsahu, často bez pocitu úľavy. Nie je to samostatné ochorenie, ale je prejavom ochorení tráviaceho systému, prípadne môže byť sprievodným príznakom ochorení, ktoré nepostihujú len tráviaci trakt.

10 zázračných benefitov zázvoru

Pridanie zázvoru do vašej stravy môže mať množstvo fyzických aj psychických zdravotných výhod. Vedeli ste že patrí medzi najzdravšie korenie na planéte? Kedy a v akom množstve treba po ňom siahnuť?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii