Dračia krv: poznáte jej výnimočné účinky?

Aj keď je jej názov tak trochu rozprávkový, jej účinky sú naozaj skutočné. Dračia krv je totiž tekutina, ktorá má viac ako tisícročnú históriu používania a o jej výnimočných účinkoch vedeli už starovekí Gréci a Rimania, ale aj národy Blízkeho východu. Čo je Dračia krv a ako vám môže pomôcť?

Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Na to, aby sme mali krásnu pleť, nestačí len čistá voda. Áno, aj umytie čistou vodou je lepšie ako žiadne, no nikdy nie je vyčistená dôkladne. Odporúča sa každý ráno a večer pleť vyčistiť gélom a opláchnuť vodou.

Pozor na vši! Ako sa ich zbaviť?

To, že vaše dieťa si vo vlasoch prinieslo z kolektívu nechcených návštevníkov, zistíte veľmi jednoducho. Neustále sa škriabe vo vlasoch, je nepokojné a nervózne. Pri bližšom pohľade dokonca vši alebo hnidy vo vlasoch môžete vidieť! Ako vši spoznáte, ako sa ich zbaviť a aká je prevencia zavšivavenia?

Recenzia kofeínového šampónu proti vypadávaniu vlasov Alpecin

Vypadávanie vlasov je problém, s ktorým sa stretol hádam každý. Myslím si, že väčšina z nás tým prechádza práve v tomto období. Najčastejšou formou padania vlasov je dedičná forma, ktorú môžete zdediť po obidvoch z rodičov.

Recenzia antiperspirantu Vichy deo stress 72h resist

Každý z nás určite dobre pozná čo je to potenie. Najmä teraz v lete sa s tým stretáva asi každý. Pri nadmernej telesnej aktivite, alebo pri zvýšenej teplote sa aktivujú potné žľazy v zamši (vrstva pod pokožkou) a dochádza k vylučovaniu potu. Samozrejme potiť sa môžeme aj pri strese. Tým, že sa telo potí sa zároveň ochladzuje, preto je potenie žiadúce. Dospelý človek denne vypotí cca 0,1 až 1 liter potu.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii