Švedska bylinná zmes 242 g

Švedska bylinná zmes je vhodná na vonkajšie i vnútorné použitie. Pri vnútornom použití podporuje činnosť tráviacich orgánov a pri vonkajšom použití pôsobí pri drobných poraneniach pokožky a reumatických bolestiach.

Kategória:
Značka: Hanus
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 10,50 €
Nákupom získate 11 bodov
EAN: 8588000736089
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah Švedska bylinná zmes:

242 g

Charakteristika Švedska bylinná zmes:

Švedska bylinná zmes je vhodná na vonkajšie i vnútorné použitie. Pri vnútornom použití podporuje činnosť tráviacich orgánov, zvyšuje chuť do jedla a má mierne laxatívny účinok a pri vonkajšom použití pôsobí pri drobných poraneniach pokožky a reumatických bolestiach.

Pripravená tunktúra sa nesmie užívať v tehotenstve, pri dojčení a podávať deťom do 18 rokov. Ďalej sa tinktúra Švédske kvapky nesmie užívať pri hnačkách, dávení, poruchách pečeňových funkcií, žalúdočných, dvanástnikových vredoch a zauzlení čriev. Jedna kávová lyžička obsahuje asi 1,8 g alkoholu, preto sa neodporučuje užívanie pri epilepsii a poškodeniach mozgu.

Obsah originálneho balenia (papierová skladačka) je určená na zmiešanie s 1,5 l alkoholu. Balenie je rozdelené na dve rovnaké časti, čo umožňuje pripraviť tinktúru z polovičného množstva, teda zmiešaním obsahu iba jedného papierového vrecka s 0,75 l alkoholu.

Zloženie Švédska bylinná zmes:

Species:

Angelika lekárska (koreň), Citrónovník pomarančový (oplodie), Horec žltý (koreň), Ibiš lekársky (koreň), Jablčník obyčajný (vňať), Kasia úzkolistá (list), Krušina jelšová (kôra), Mäta prieporná (list), Muškátovník voňavý (semeno), Nátržník vzpriamený (podzemok), Oman pravý (podzemok), Puškorec obyčajný (podzemok), Rebríček obyčajný (vňať), Valeriána lekárska (koreň)

Theriak:

aloa kapská, ďumbier lekársky, Gáfor racemický, Ibiš lekársky, Kasia úzkolistá, Klinčekovec voňavý, Mäta prieporná, Muškátovník voňavý, Myrhovník molmolový, Puškvorec  obyčajný, Sladovka hladkoplodá, Škoricovník cejlónsky, Valeriána lekárska

Dávkovanie Švedska bylinná zmes:

Tinktúru môžu užívať iba osoby staršie ako 18 rokov. Užíva sa 1/2 až 1 kávová lyžička pripravenej tinktúry (2,5 až 5,0 ml), 1 až 3 krát denne. Maximálna jednotlivá dávka je 1 kávová lyžička ä5 ml). Maximálna denná dávka je 15 ml.

Pri vonkajšom použití navlhčovať, potierať, prípadne masírovať prostihnuté miesta.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii