PreBEBA 1 DISCHARGE, mliečna dojčenská výživa pre novorodencov do 1800g, 1x90ml
2,22 €
Detail
Detail

PreBEBA 1 DISCHARGE, mliečna dojčenská výživa pre novorodencov do 1800g, 1x90ml

Značka: Beba

Mliečna dojčenská výživa pre diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou do 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

 

Cena s DPH 2,22 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 2 bodov
EAN: 7613038068817

Popis produktu
Hodnotenia (0)

PreBEBA 1 DISCHARGE, mliečna dojčenská výživa pre novorodencov do 1800g, 1x90ml

Obsah PreBEBA 1 DISCHARGE

1x90 ml

mliečna dojčenská výživa pre novorodencov do 1800g

Charakteristika PreBEBA 1 DISCHARGE

Potravina pre zvláštne lekárske účely. Mliečna dojčenská výživa pre diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou do 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výživovo kompletná potravina, vhodná ako jediný zdroj výživy. Mala by byť podávaná na základe odporúčania lekára.

Zloženie: Pitná voda, laktóza, rostlinné oleje (slunečnicový, palmový, kokosový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky 2,8 %, maltodextrin, minerální látky (vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, draselné soli kyseliny fosforečné, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, selenan sodný), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, rybí olej, regulátory kyselosti (kyseliny fosforečná, citronová), L-histidin, olej z Mortierella alpina, cholin bitartát, vitaminy [vitamin C (L-askorbát sodný), vitamin E (DL-α–tokoferyl-acetát), niacin (nikotinamid), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamin A (retinyl-acetát), riboflavin (riboflavin), thiamin (thiamin-mononitrát), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid), folát (kyselina listová), vitamin K (fyllochinon), biotin (D-biotin), vitamin D (cholekalciferol), vitamin B12 (kyanokobalamin)], L-arginin, inositol, taurin, L-karnitin.

Použitie PreBEBA 1 DISCHARGE

Pripravené rovno k použitiu. Pred použitím pretrepať, Zohriať na primeranú teplotu, preliať do dojčenskej fľaše. Kŕmiť ihneď po zohriatí. Neuchovávať nedojedené porcie.

Upozornenie: Potravinu možno používať len pod lekárskym dohľadom, dávkovanie určí lekár. Je potrebné dodržiavať presne návod na prípravu, inak sa môže ohroziť zdravie dojčaťa. Výrobok nesmú konzumovať dojčatá s alergiou na mliečne bielkoviny, neznášalivosťou laktózy, galaktosémiou a glukózo-galaktózovou malabsorpciou.

Príbalový leták

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii