Oči


Oči


Očná optika, šošovky

Oči sú každý deň veľmi namáhané. Veď vďaka nim získavame denne nespočet informácií. Preto, aby nám oči stále dobre fungovali, je potrebné sa o ne starať, ako to len najlepšie ide. Ak už máte nejaké problémy spojené so zrakom, je vhodné ich ihneď riešiť ak starostlivosti o ne pristupovať ešte zodpovednejšie.

šošovky, okuliare, dioplnky a očná optika

V tejto sekcii môžete objednať zohnať produkty, ktoré zaistia Vašim očiam ten správny komfort. Na rad produktov sú výhodné zľavy, akcie. Trápi Vás krátkozrakosť alebo naopak ďalekozrakosť? U nás si môžete vybrať dioptrické okuliare, ktoré budú vyhovovať práve Vám. Okuliare si možno objednať pohodlne z domova online. Ďalším plusom sú priaznivé ceny našich produktov. Ak nie ste priaznivcom dioptrických okuliarov, ale bez korekcie zraku sa nezaobídete, nezúfajte a využite našej ponuky kontaktných šošoviek.

Slnečné okuliare

Oči by sa mali chrániť aj pred slnečným žiarením, pre tieto účely si vyberte z radu slnečných okuliarov. Náš eshop ponúka kvalitné polarizačné okuliare.

Podráždenie očí, kvapky do očí

Nadmerné pozeranie do počítača, slnečné žiarenie alebo aj klimatizácie môžu spôsobovať podráždenie očí. Čo so sebou nesie nepríjemné pocity pálenia či svrbenia, spojené so začervenaním očí. Aj toto má svoje riešenie - od týchto ťažkostí Vám uľaví špeciálne kvapky a roztoky. Všetok tovar je možné objednať online.

Ušné sviečky, spreje

Čistenie uší by malo vždy byť jemné, pohodlné, šetrné a bezpečné pre uši. Aj preto sa hodia prípravky, ktoré rozpúšťajú ušný maz a pomáhajú pri jeho odstránení prirodzenou cestou.

Prevencia oćných a ušných ochorení

Sortiment prípravkov určený na prevenciu aj liečbu očných ochorení, pri pocite suchého oka, začervenaní, pri pocite cudzieho telesa v oku, alebo ako náhrada slznej tekutiny. Taktiež môžete nájsť výživové doplnky pre zdravé oči vo forme tabliet s obsahom luteínu, ktoré chránia pred šedým zákalom a pomáhajú chrániť pred degeneratívnymi zmenami zraku.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii