Imunita


Imunita


Oslabenie imunity

Ľudia počas chrípkového obdobia, ale aj pacienti s oslabenou imunitou môžu svoju imunitu posilniť prípravkami s imunostimulačnými účinkami z radu produktov imunostimulancií vo forme tabliet, kvapek, sirupov, šumivých tabliet a roztokov. Kategória obsahuje produkty pozitívne ovplyvňujúce imunitu zastúpené značkami ako liek Wobenzym, či výživové doplnky Imun activ, Hliva ustricová, Imunoglukán...

Čo je to imunita

Imunita čiže obranyschopnosť je biologická funkcia organizmu, ktorá bráni telo pred škodlivými vplyvmi, ako sú baktérie, vírusy, mikroorganizmy, ale aj toxíny a ďalšie nežiaduce prvky. Ak je imunita oslabená, je telo menej chránené a ľahko podľahne ochoreniam rôzneho typu.

Ako posilniť imunitu

Posilnenie imunitného systému spočíva v mnohých aspektoch. Dôležité je udržiavať zdravý životný štýl, dostatok pohybu, zabezpečovať pitný režim, odpočívať, otužovať sa a predovšetkým dbať na dostatočné množstvo vitamínov a minerálov v tele.

Bylinky a prírodné výťažky na imunutu

Naše babičky na posilnenie imunity používali bylinky, korienky a výťažky z prírodných produktov. V dnešnej modernej dobe je ale ťažké zohnať tak kvalitné suroviny ako tomu bolo predtým. Preto sa väčšina z nás spolieha na doplnky stravy, ktoré obsahujú vyvážené množstvo vitamínov a minerálov, ktoré pôsobia presne tam, kde požadujeme.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii