Máte problémy s nízkym tlakom? Čo pomôže?

Máte problém s točením hlavy pri prudkom vstávaní, dlhom státí alebo pri pobyte v miestnosti s vydýchaným vzduchom? Možno máte nízky tlak. Čo je nízky krvný tlak, aké má nízky tlak hodnoty a čo je dobré na nízky tlak?

Zvýšený homocysteín. Čo má na svedomí?

Stretli ste sa už s pojmom homocysteín? Jeho zvýšená hladina v krvi vraj môže indikovať rôzne ochorenia, a to najmä choroby srdca. Čo je to vlastne homocysteín a aký je jeho vplyv na zdravie?

Čo robiť, keď máte vysoký krvný tlak?

Vysoký krvný tlak, odborne hypertenzia, patrí na Slovensku k najrozšírenejším civilizačným ochoreniam. Je príčinou srdcovo cievnych chorôb, ktoré sú u nás častou príčinou úmrtí. Viete, ako znížiť krvný tlak?

Zvýšený cholesterol nebolí, ale ublíži. Ako s ním bojovať?

Vedeli ste, že srdcovo-cievne choroby sú najčastejšou príčinou úmrtia na Slovensku? K zdraviu srdca a ciev iste neprispieva zvýšená hladina cholesterolu. Napriek tomu je cholesterol pre ľudský organizmus nevyhnutný. Aká je jeho úloha a kedy si už na zvýšený cholesterol musíte dávať pozor?

Zápal stredného ucha

Existujú dva hlavné typy ušných zápalov / infekcií. A to zápal stredného ucha (lat. otitis media) a zápal vonkajšieho ucha, takzvané „plavecké ucho“ (lat. otitis externa).

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii