Pipety


U nás nájdete veľké množstvo veterinárnych prípravkov pre psov, mačky, kone, vtáky, hlodavce alebo hospodárske zvieratá. Vyberajte z voľnopredajných veterinárnych liekov, doplnkov nielen na kĺby a zdravú srsť a vitamínov. V ponuke nájdete kozmetické prípravky, antiparazitiká proti blchám a kliešťom, chovateľské potreby a veľký výber granúl, kapsičiek a ďalšieho krmiva.

Výživové doplnky pre psov a mačky

Myslíme aj na zvieracie členmi domácnosti. Nájdete tu veterinárne lieky pre krvný obeh, proti parazitom ako sú blchy, kliešte a červy, lieky na liečbu zápalov alebo na riešenie problémov so zažívacím traktom.

Odčervenie

Prevencia a liečba pásomníc u mačiek a psov. Liečivá, ktoré pôsobia proti škrkavkám. Prípravky na liečbu parazitárnych invázií psov. Liečba parazitóz spôsobených machovcami a tenkohlavci. Prevencia inváziou akýchkoľvek črevných štádií oblých a plochých červov u psov a šteniat.

Parazity psov a mačiek - licba a prevencia

Tieto prípravky pomáhajú domácim zvieratám zbaviť sa vnútorných parazitov spôsobujúcich hekmitózy - ochorenie prejavujúce sa výskytom hlístovcov v tráviacom trakte a tak isto odstraňujú aj pásomnice.Prípravky v tejto sekcií sú určené pre plikáciu na srsť, čím chránia psov pred kliešťami, všami, blchami, svrabom a inyými parazitmy.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii