Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Hračka z morkej riasy 52x14cm

Výrobca: NOBBY

Hračka z morkej riasy s rozmerom 52x14cm, hračka je vhodná pre stredné a veľké druhy papagájov.

Zobraziť viac

Hračka z morkej riasy 52x14cm

Číslo položky

31724

Hračka z morkej riasy 52x14cm

Charakteristika Hračka z morkej riasy 52x14cm:

Sieť z morkej riasy 38x23x4cm, ktorá rozvinie u papagája jeho hravosť a postará sa mu tak o zábavu. Táto hračka je vhodná pre stredné a veľké druhy papagájov. Jednoduché uchytenie pomocou karabínky. Hračky pre papagáje sú neoddeliteľnou súčasťou klietok - papagáje sa zabavia a nemajú čas sa nudiť. Ľahko sa pripevňuje do klietky pomocou skoby. Ideálna zábava a pekný prvok do klietky pre Vášho papagája. Hračka je použiteľná do akéjkoľvek klietky pre papagáje.

Tip: Hračku umiestnite cca 5-20 cm od bidla (v závislosti od veľkosti papagája), aby ste mu umožnili bezproblémový prístup z bidla na hračku (umiestnite ju tak, aby musel pri hraní vynaložiť námahu). Tým zabezpečíte posilňovanie svalstva nôh a zaroveň sa bude pozitívne budovať koordinácia Našou prioritou je spokojný a radostný život vašich operených priateľov, preto garantujeme, že všetky hračky na našom eshope sú vyrobené zo zdraviu nezávadných materiálov.

Upozornenie: Pravidelne produkt kontrolujte, či nie je poškodený a nahraďte ho, ak objavíte závažnejšie poškodenie - inak nedá vylúčiť zranenie zvieraťa.

Celková dĺžka: 38cm, šírka: 23 cm

Materiál: morská riasa, ratan, drevo.

Špecifikácia

 • Forma
  Hračky
 • Rozmer
  52X14cm
 • Druh
  Európske spevavce
 • Materiál
  Drevo