TWISTSHAKE Maznáčik látkový Slon -1,79 €
18,80 €
20,59 €
Detail
Detail

TWISTSHAKE Maznáčik látkový Slon

Značka: Twistshake
Akčná cena s DPH 18,80 € Pôvodna cena 20,59 €, Zľava 1,79 €
Zľava 1,79 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 19 bodov
EAN: 7350083125132
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Hoci je to najväčšie a najnemotornejšie zviera na savane, Slon Magnus bude vždy k službám so svojím upokojujúcim bruškom. Okrem toho, jeho veľké uši sú vyrobené, aby počúvali všetky myšlienky, obavy a starosti tvojho dieťatka. Nech sa roztomilá pohodlná prikrývka značky Twistshake stane novým najlepším priateľom tvojho dieťatka, ktorý dokáže vštepiť pokoj aj odvahu v situáciách, ktoré by inak mohli byť trochu desivé. Okrem toho je mäkká velurová látka ideálna na maznanie sa s knihou alebo túlenie, keď je čas na spánok.

Komfortná prikrývka značky Twistshake je vyrobená z nehorľavého materiálu bez spomaľovačov horenia, a preto je dokonale bezpečná a šetrná na používanie pre deti od 0 mesiacov. Nemá žiadne voľné časti a všetky detaily sú pevné, aby sme neriskovali ich rozpadnutie, keď sa s ním tvoje dieťatko hrá alebo mazná.

Malý štítok na okraji slona má miesto na meno dieťatka a telefónne číslo, takže pohodlná prikrývka môže byť rýchlo vrátená, ak sa náhodou stratí, keď si ty a tvoje dieťatko na cestách. Pohodlné prikrývky značky Twistshake sú k dispozícii aj ako levy, zajačiky a ovečky a nájdete ich tu na našich webových stránkach! Ktoré bude nové obľúbené zvieratko tvojho dieťatka?

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii