Melgisorb Ag 5x5 cm antimikrobiálny alginátový obväz 10 ks

antimikrobiálny alginátový obväz 1x10 ks
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Cena s DPH 27,50 €
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 27,50 €
Nákupom získate 28 bodov
EAN: 5032749023366
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Melgisorb Ag je sterilný netkaný antimikrobiálny tampón s vysokou absorpčnou schopnosťou, zložený z alginátu vápenatého s vysokým obsahom G (kyseliny gulurónovej), karboxymetylcelulózy (CMC) a komplexu iónového striebra (fosfát striebra, sodíka, vodíka, zirkónia), ktorý v prítomnosti výpotku z rany uvoľňuje ióny striebra.

Pri vstrebávaní výpotku z rany alginát vytvára gél, ktorý pomáha pri autolytickému vyčisteniu, pričom udržiava vlhké prostredie na optimálne zahojenie rany. Gél zabezpečuje intaktné odstránenie bez poškodenia hojaceho sa tkaniva. Ióny striebra uvoľňované v prítomnosti výpotku z rany sú účinnou antimikrobiálnou látkou proti širokému spektru mikroorganizmov, ktoré sa často spájajú s bakteriálnym osídlením a infekciou rany, ktorá pôsobí až dvadsaťjeden (21) dní na základe skúšok in vitro.

Melgisorb Ag dokáže vďaka svojim účinným antimikrobiálnym vlastnostiam znížiť aj zápach z infikovaných rán. Melgisorb Ag je účinná bariéra pre prienik mikroorganizmov.

Použitie obväzu Melgisorb Ag je indikované na liečbu všetkých rán čiastočnej až plnej hrúbky s miernym až ťažkým exsudátom, vrátane: • pooperačných rán • traumatických rán (kožných lézií, traumatických zranení alebo incízií) • vredov na dolných končatinách • dekubitov • vredov u diabetikov • miest štepov a odberných miest • rán vytvárajúcich dutinu • povrchových popálenín a popálenín v čiastočnej hrúbke Keďže obväz Melgisorb Ag obsahuje alginát, môže pomôcť pri podpore kontroly slabšieho krvácania v povrchových ranách. Viac na adcc.sk

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii