Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

DR.GRANDEL GRANOZYM na cmúľanie 16 ks

Výrobca: Dr.Grandel

Výživový doplnok, rastlinný enzýmový komplex z ananásu, papáje a fermentovanej pšenice. Ananás je jedným z najobľúbenejších tropických plodov. Obsahuje enzým bromelaín, ktorý je veľmi podobný papaínu z papáje. Oba druhy ovocia sú pre ich príjemnú chuť a bohatý obsah enzýmov veľmi cenené pri varení. Fermentovaná pšenica tiež prispieva množstvom enzýmov, ktor... Zobraziť viac

DR.GRANDEL GRANOZYM na cmúľanie 16 ks
DR.GRANDEL GRANOZYM na cmúľanie 16 ks
  • -12 %

Číslo položky

42AFB92D-0202-49FB-ABB6-B32C50EB8CA0

DR.GRANDEL GRANOZYM na cmúľanie 16 ks

DR.GRANDEL GRANOZYM 

Obsah

tbl na cmúľanie 1x16 ks

Charakteristika

Výživový doplnok, rastlinný enzýmový komplex z ananásu, papáje a fermentovanej pšenice. Prírodné enzýmy z ananásu, papáje a fermentovanej pšenice
Ananás je jedným z najobľúbenejších tropických plodov. Obsahuje enzým bromelaín, ktorý je veľmi podobný papaínu z papáje. Oba druhy ovocia sú pre ich príjemnú chuť a bohatý obsah enzýmov veľmi cenené pri varení. Fermentovaná pšenica tiež prispieva množstvom enzýmov, ktoré dopĺňajú rôznorodú kombináciu enzýmov v tabletách Granozym.
Tablety Granozym užívajte pred konzumáciu väčšieho množstva jedla, alebo s jedlom, na ktoré nie ste zvyknutý, napr. počas cestovania.

Použitie: Odporúča sa užívať jednu až tri tablety denne pred jedlom alebo po jedle, v prípade potreby aj počas jedla. Tableta sa pomaly rozpustí v ústach cmúľaním.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú pre zdravie mimoriadne dôležité.
Tablety uchovávajte pri teplote do 25 °C, chráňte pred vlhkosťou a svetlom. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Aktívne látky

izolované enzýmy (nešpecifikované)