Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL- reprodukč. funkcia, 60cps

Výživový doplnok pre mužov s priaznivým vplyvom na sexuálnu funkciu a pre zvýšenie plodnosti.

Zobraziť viac

TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL- reprodukč. funkcia, 60cps

Číslo položky

F67C8FFE-735B-49C3-AC99-03AE7CB947E6

TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL- reprodukč. funkcia, 60cps

Obsah TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL

cps 1x60 ks

Charakteristika TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL

Výživový doplnok určený pre mužov s obsahom rastlinných extraktov, vitamínov, koenzýmu Q, selénu, zinku.

Má priaznivý vplyv na sexuálne funkcie mužov, posilňuje potenciu a prispieva k zvýšenej plodnosti. Majú pozitívny vplyv na budovanie svalovej hmoty a redukciu tukového tkaniva. Prispieva k zvýšeniu energie, vitality a odolnosti organizmu.

  • Selén prispieva k správnej spermatogenéze.
  • Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.
  • Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.
  • Vitamíny B a C prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Zloženie TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL

suchý extrakt z plodu tribulus (Tribulus terrestris) (min. 40% saponínu), čiernehe korenie v prachu (Piper nigrum), práškový zázvor (Zingiber officinale), vitamínový premix, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-a-tokoferylacetát (a-TE), niacín (nikotínamid), kyselina pantoténová (Ca-D-pantothenát), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (monohydrát tiamínu), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), biotín (D-biotín), vitamín B12 (kyanokobalamín), prach rastliny Saturejky záhradnej (Saturea montana) , prach lista zelého čaja (Camelia sinensis), prah bylinky Janlčník obyčajný (Marubium vulgare), suchý extrakt lista Všehoja ázijského (Panax ginseng), extrakt zo suchých semien guarany (Paullinia cupana, 22% kofeín), zinok (oxid zinočnatý), koenzým Q10, selén (seleničitan sodný).

Použitie TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL

Užíva sa 1 kapsula 1 až 2 -krát denne. Zapije sa dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Doplnky výživy nie sú náhradou za pestrú a vyváženú stravu. Výrobok nie je určený na liečenie. Uchovávajte mimo dosahu detí.  Výrobok nie je určený pre tehotné ženy, dojčiace matky a deti mladšie ako 18 rokov.
Neodporúča sa používať u ľudí s nádormi citlivými na androgény, kardiovaskulárnymi a inými ochoreniami. Môže zvýšiť antihypertenzívny účinok niektorých ďalších skupín liekov, ako sú: beta blokátory, digoxín, blokátory kalciových kanálov, diuretiká a môže výrazne znížiť hladinu cukru v krvi, preto je potrebné byť opatrný pri užívaní liekov na cukrovku. Môže tiež ovplyvniť metabolizmus a účinok mnohých liekov, takže ľudia, ktorí užívajú drogy, by sa mali pred použitím poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Možné sú reakcie z precitlivenosti a fototoxické reakcie. V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku doplnkui je potrebné prestať ju užívať a poradiť sa s lekárom. Nadmerné používanie môže spôsobiť laxatívny účinok. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.
Skladujte na suchom a tmavom mieste, chránené pred svetlom a pri izbovej teplote. 

Príbalový leták TESTOREX ULTRA - POTENCIÁL

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly