Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

BIODERMA Photoderm SPF 30 opaľovací sprej 200ml

Výrobca: Bioderma

BIODERMA Photoderm sprej chráni pleť pred UVA a UVB lúčmi. Spomaľuje starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie.

Zobraziť viac

Číslo položky

07E69CEA-7B04-46E1-A6BC-C455CFD6DD2D

BIODERMA Photoderm SPF 30 opaľovací sprej 200ml

Obsah BIODERMA Photoderm Sprej SPF30

200 ml

Charakteristika BIODERMA Photoderm Sprej SPF30

  • Sprej na opaľovanie Bioderma Photoderm s ochranným faktorom SPF 30 a ultra-ľahkou textúrou je určený i na tú najcitlivejšiu a intolerantnú pokožku. Vďaka najvyspelejšej ochrane SUN ACTIVE DEFENSE s posilneným účinkom proti UVA posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky proti slnku a zaručuje tak maximálnu ochranu. Je ľahko roztierateľný, nezanecháva biele stopy ani mastný film.
  • Ultra-ľahká textúra s ľahkým rozotieraním
  • Bezfarebný pri aplikácií, nezanecháva biele stopy ani mastný film
  • Aplikácia na suchú aj mokrú pokožku
  • 8 hod hydratácia pokožky
  • Multi-odolné: voda, pot, vysoká vlhkosť
  • Ľahká parfumácia

Aktívne látky

  • Fyzikálna ochrana – chemické filtre UVA/UVB
  • Patentovaná biologická ochrana – ektoín + mannitol

Použitie BIODERMA Photoderm Sprej SPF30:

Aplikujte rovnomerne a v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku (znížené množstvo prípravku znižuje výšku solárnej ochrany). Pre zachovanie ochrany aplikujte znovu po potení, plávaní alebo osušení uterákom. Pred aplikáciou na tvár nastriekajte do rúk. Vyhnite sa kontaktu s oblečením. Pre deti staršie ako 12 mesiacov. Aplikujte iba na zdravú pokožku. Nadmerné vystavovanie pokožky slnku môže poškodiť zdravie aj napriek použitiu slnečnej ochrany.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti mladšie ako 12 mesiacov. Aplikujte iba na zdravú pokožku. Nadmerné vystavovanie pokožky slnku môže poškodiť zdravie aj napriek použitiu slnečnej ochrany.

Zloženie BIODERMA Photoderm Sprej SPF30:

Aqua/water/eau, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycrylene, Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Methylpropanediol, C20-22 Alkyl Phosphate, Microcrystalline Cellulose, C20-22 Alcohols, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Sodium Citrate, Coco-glucoside, 1,2-hexanediol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Ectoin, Mannitol, Xanthan Gum, Xylitol, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Caprylic/capric Triglyceride, Tocopherol, Laminaria Ochroleuca Extract, Fragrance (Parfum).