- Domov
- Zdravotnícke pomôcky
- Zdravotnícky materiál
- Ochranné pomôcky
- Pomôcky
- FLOCARE TRANSITION STUPŇOVITÝ KONEKTOR 6x5 ks
FLOCARE TRANSITION STUPŇOVITÝ KONEKTOR 6x5 ks
Výrobca: Flocare
Prechodný konektor je určený na prepojenie enterálnej striekačky s male orálnou/Luer koncovkou k enterálnemu ENFit katétru/portu na podávanie liekov.
Zobraziť viacEAN
8716900563904

FLOCARE TRANSITION STUPŇOVITÝ KONEKTOR 6x5 ks
15,31 €
Obsah FLOCARE KONEKTOR:
FLOCARE TRANSITION STUPŇOVITÝ KONEKTOR 6x5 ks
Charakteristika FLOCARE KONEKTOR:
Zdravotnícka pomôcka. Prechodný konektor je určený na prepojenie enterálnej striekačky s male orálnou/Luer koncovkou k enterálnemu ENFit katétru/portu na podávanie liekov.
Neobsahuje DEHP. Prírodná guma bez latexu.
Zdravotnícku pomôcku používa vyškolený zdravotnícky pracovník, ktorý ma skúsenosti s podávaním enterálnej výživy.
Upozornenie: Nepoužívajte dlhšie ako 24 hodín. Len na jednorazové použitie. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť nebezpečné pre malé deti. Konektor sa po použití môže stať zdrojom infekcie. Dodržujte správnu klinickú prax a všetky miestne a národné pravidlá pre likvidáciu. Skladujte na suchom a čistom mieste.
Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na intravenózne/intravaskulárne použitie. Nepoužívajte, ak je obal poškodený.
Príbalový leták FLOCARE KONEKTOR
Špecifikácia
- DruhKonektor