Chudnutie


Chudnutie


Diéty a chudnutie

Diéty a chudnutie sú v našom eshope jednou z často vyhľadávaných oblastí. Väčšina z nás, chce rýchlo schudnúť a to najlepšie bez hladu. Vyberte si z našej širokej ponuky produktov, čajov, ale aj tabliet, ktoré môžu priniesť pomoc pri chudnutí.

 

Rady pri chudnutí

Pre zdravé prirodzené chudnutie je doporučované niekoľko zásadných krokov.

Optimálna diéta začína základným zdravotným vyšetrením.

Už nemusíte navštevovať odborného lekára, aby ste zistili aké množstvo tukov, vody a svalov máte v tele. Využite pre toto meranie niektoré fitnes štúdia, alebo posilňovne, kde vám toto meranie vyhotovia.

Zostavte si diétny plán.

Vytýčte si dlhodobé aj krátkodobé ciele. Stanovte si koľko kilogramov chcete schudnúť, zostavte si časový harmonogram, do ktorého zahrniete min. 30 minút denne osobného pohybu. Či už je to chôdza do práce pešo, jazda na bicykli, plávanie alebo cvičenie doma.

Zložte si individuálny diétny jedálniček.

Pre účinné chudnutie je dôležité dodržiavať pravidelný prísun potravy. Odborníci odporúčajú jesť 5-7x denne malé porcie. Variabilný jedálniček Vám pomôže zostaviť kniha Chudneme s rozumom, ktorá ponúka aj prepočítané energetickej hodnoty jednotlivých pokrmov.

Redukčná diéta zakúpená na Najlekaren.eu

Produkty na chudnutie

Pretože sa snažíme ponúkať našim zákazníkom široké spektrum všetkých produktov, podpora chudnutie z našej strany spočíva v ponuke rôznych produktov, z ktorých si kazdý vyberie. Ak chcete svoj ​​organizmus naštartovať a dodať mu potrebné vitamíny, ktoré bude potrebovať, využite ponuku doplnkov stravy a tabliet na chudnutie.

 

Prípravky na chudnutie pre každého

Pretože každý človek má iné spaľovanie a organizmus, je zrejmé, že na každého bude diétny postup pôsobiť inak. Pre mužov je doporučovaná strava vydatnejšie na bielkoviny, pretože sa u nich predpokladá vyššia fyzická činnosť ako u žien. Diéta pre športovcov zahŕňa predovšetkým proteíny, diéta pre ženy odporúča doplnky stravy na odvodnenie organizmu. Nechajte sa inšpirovať a navštívte našu širokú ponuku produktov pre chudnutie a diétu.

 

Čo ponúkame na chudnutie

Kategória chudnutie ponúka produkty na chudnutie ako spaľovače tukov, tabletky na chudnutie, proteínové koktaily, žuvacie tabletky Alli, lieky na chudnutie a zníženie chuti do jedla. Z mnohých značiek vyberáme do pozornosti najmä Chilliburner, XL-S Medical, Zelená káva, Lipoxal, Acai.

Absolvovať diétu je niekedy ťažké a vyžaduje si to veľa pevnej vôle. Motiváciu do chudnutia podporia a k cieľu pomôžu niektoré z prípravkov v našej ponuke.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii