Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

MUCOCURE prášok vo vrecúškach na vykašliavanie 12 ks

Výrobca: Mucocure

100% prírodný produkt vo forme rozpustného prášku pri potrebe uvoľnenia priedušiek s obsahom štandardizovaného umkalínu s virostatickým účinkom.

Zobraziť viac

MUCOCURE prášok vo vrecúškach na vykašliavanie 12 ks

Číslo položky

CA522C80-98EB-46CC-A046-3EA7AE9E8A3F

MUCOCURE prášok vo vrecúškach na vykašliavanie 12 ks

Obsah MUCOCURE

MUCOCURE prášok vo vrecúškach na vykašliavanie 12 ks

Charakteristika MUCOCURE

Výživový doplnok, rozpustný prášok. Obsahuje rastlinné extrakty z Justície Adhatody (vasicín) a extrakt Pelargonie sidoides (umkalín), s éterickými olejmi z eukalyptu, mäty a so sladidlom (glykozidy steviolu zo stévie).

Vhodný pre ľudí s  ťažkosťami horných dýchacích ciest. Produkt je vhodný pre ľudí s príznakmi zahlienených priedušiek, pri akútnych alebo chronických respiračných stavoch.

Použitie MUCOCURE

Odporúčaná denná dávka je 1 vrecúško, ktoré sa vysype optimálne do teplého nápoja alebo vody (najmenej 100 ml), dobre sa premieša a vypije sa ihneď po príprave. Prípravok je najlepšie užívať ráno.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Užívanie u detí, tehotných a dojčiacich žien odporúčame konzultovať s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Držte mimo dosahu malých detí. Nenahrádza vyváženú a rozmanitú stravu ani zdravý životný štýl.
Prítomnosť nerozpustných zvyškov po rozmiešaní vo vode je spôsobené prítomnosťou vysokej koncentrácie rastlinných extraktov a nepredstavuje vadu produktu.

Príbalový leták MUCOCURE

Špecifikácia

  • Forma
    Prášok
  • Typ produktu
    Na vykašliavanie, Na zápal priedušiek