Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

GENERICA Healsea BABYKIDS izotonický nosový sprej pre deti 20ml

Výrobca: Generica

Nosový sprej pre deti od 2 rokov na čistenie a zvlhčenie nosa pri prechladnutí a nádche.

Zobraziť viac

GENERICA Healsea BABYKIDS izotonický nosový sprej pre deti 20ml

Zvoľte variant

Číslo položky

AD929D1A-0372-4472-9194-0E464A5414A9

GENERICA Healsea BABYKIDS izotonický nosový sprej pre deti 20ml

Obsah GENERICA Healsea BABYKIDS

GENERICA Healsea BABYKIDS izotonický nosový sprej 20 ml

Charakteristika GENERICA Healsea BABYKIDS

Healsea® BABYKIDS je nosový sprej určený pre deti od 2 rokov na čistenie a zvlhčenie nosa pri prechladnutí a nádche. Obsahuje izotonický soľný roztok zmiešaný s inovatívnym extraktom Symbiofilm®, ktorý bol izolovaný z morskej biosféry.
Symbiofilm® je morské postbiotikum obsahujúce exopolymérne látky, ktoré mechanicky zvyšujú čistiaci účinok izotonickej vody.
Symbiofilm® mechanicky znižuje tvorbu biofilmu respiračných patogénnych mikroorganizmov, ako aj adhéziu patogénov na sliznicu a pomáha obmedzovať šírenie vírusov in vitro.
Healsea® BABYKIDS je ideálne riešenie pre deti s prechladnutím alebo nádchou, ktoré čistí nosovú dutinu a odstraňuje alergény a infekčné agensy.

Použitie GENERICA Healsea BABYKIDS

Podáva sa deťom za pomoci dospelej osoby. 1 alebo 2 vstreky 2x denne do každej nosovej dierky po dobu 10 dní alebo podľa odporúčania lekára alebo lekárnika.

Upozornenie:

Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na jednu alebo viacero zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 10 dní, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Z hygienických dôvodov a aby sa zabránilo prenosu patogénnych agensov, ktoré by mohli byť v kontakte s aplikátorom, môže fľašu používať iba jedna osoba.

Príbalový leták GENERICA Healsea BABYKIDS

Špecifikácia

  • Forma
    Sprej
  • Typ produktu
    Na nádchu