Čaje


Čo je to detoxikácia organizmu

Detoxikácia je proces čistenia tela od nahromadených toxínov. Mnoho z týchto toxínov pochádza zo stravy, ale aj s vonkajšieho prostredia. Najčastejšími toxínmi sú drogy, tuky, voľné radikály a iné. Zlé trávenie hrubého čreva alebo jeho možná dysfunkcia, znížená funkcia pečene a zlé vylučovanie cez obličky zvyšujú toxicitu nášho organizmu. Detoxikácia, alebo očista organizmu je postupné odbúravanie toxínov z tela. Detoxikácia je potrebná pre správne fungovanie orgánov ako je pečeň, črevný trakt, žlčník, pankreas, krvotvorné orgány.

Ako na detoxikáciu

Detoxikácie zahŕňa stravovanie a zmeny životného štýlu, ktoré znižujú príjem toxínov a zlepšujú vylučovanie. Vyhýbanie sa chemickým látkam z potravín alebo iných zdrojov, rafinovaných potravín, cukru, kofeínu, alkoholu, tabaku, a mnohých liekov pomáha minimalizovať zaťaženie tela toxickými látkami.

Detoxikácia hrubého čreva

Pri detoxikácii hrubého čreva je dôležité začleniť probiotiká do vašej stravy na doplnenie potrebnej črevnej flóry. Ľudské telo sa nezmenilo za posledných niekoľko tisíc rokov, však dnešná strava sa zmenila výrazne.

Produkty na detoxikáciu

V tejto kategórii nájdete produkty na detoxikáciu vo forme tabliet, náplastí, čajov či roztokov na rastlinnom základe, ktoré podporujú odbúravanie a vylučovanie škodlivých látok z tela.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii