Tablety a kapsule


Tablety a kapsule


Produkty na hlavu, mozog, pamäť a prekrvenie končatín

Stres, nervozita, vyčerpanosť, málo fyzického pohybu, zlý pitný režim a nevhodné stravovacie návyky. To všetko ohrozuje naše telo a psychickú rovnováhu. Človek sa cíti unavený, nervózny, občas mu zlyháva pamäť alebo sa dokonca dostavujú tiky a kŕče v končatinách, či studené nohy. Ako bojovať proti stresu, vyčerpaniu a únave?

Vitámíny a látky na prekrvenie

Ľudský organizmus je tvorený predovšetkým z vody. Pre zdravý životný štýl je dôležité dodržiavať dostatočný pitný režim, jesť vyváženú pestrú stravu, venovať sa fyzickému pohybu, odpočívať a telu dodávať patričné ​​vitamíny a minerály.

Prekrvenie končatín a mozgu

Telo človeka prijíma vitamíny a minerály predovšetkým z potravín. Nie vždy sa nám podarí zachovať si vyvážený jedálniček. V takom prípade je dobré siahnuť po prírodnom doplnku stravy, ktorý bude obsahovať účinnú látku v minimálnom pomere 15% odporúčanej dennej dávky. Ktorých prvkov sa to týka?

Vitamíny na prekrvenie

Pre normálnu činnosť nervovej sústavy sú odporúčané produkty, ktoré obsahujú biotín, draslík, horčík, jód, meď, vitamín B2, B1, B12 a vitamín C

Pre normálnu psychickú činnosť je vhodný biotín, horčík, vitamín B1, B6, B12, a vitamín C k zníženiu miery vyčerpania a únavy prispieva horčík, vitamín B2, B6, B12, vitamín C a železo, ktoré okrem iného ovplyvňuje prenos kyslíka v krvi.

Nepodceňujte odbornú pomoc pri ťažkostiach s prekrvením

Pamätajte prosím na to, že doplnky stravy nemožno považovať za prírodné lieky. Prírodné produkty nemožno zamieňať s liekmi na upokojenie, na stres alebo ich vnímať ako alternatívnu liečbu depresie.

Ginko Biloba na prekrvenie

Sortiment prípravkov obsahuje ako základ výťažky z ginka, ktoré zvyšuje prekrvenie mozgu a tak isto aj končatín, takže pôsobí aj pri studených končatinách.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii