Violife Zapi Luxe UV sanitizer s kefkou

Violife Zapi Luxe zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky. Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien.

Kategória:
Akčná cena s DPH 21,95 € Pôvodna cena 29,95 €
Zľava 8,00 €
SKLADOM
Akčná cena s DPH 21,95 € Pôvodna cena 29,95 €
Zľava 8,00 €
Nákupom získate 22 bodov
EAN: 819243012721
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Charakteristika:

Violife Zapi Luxe zničí až 99 % baktérií na vláknach zubnej kefky. Praktický držiak na kefku a sanitizér v jednom, ideálny najmä na husté kefky s vysokým počtom vlákien . Teplé a vlhké prostredie kúpeľne poskytuje ideálne podmienky na množenie baktérií vo vláknach zubných kefiek. Aj keď kefka vyzerá čistá a po čistení ju vždy opláchnete pod tečúcou vodou , vlákna kefky môžu byť kontaminované patogénnymi organizmami. Ultrafialová (UV) lampa podľa klinických výsledkov odstráni v priebehu niekoľkých minút až 99,9 % baktérií. Stačí vložiť kefku do stojana a stlačiť tlačidlo. Po necelých 7 minútach sa sám vypne a vaša kefka je dezinfikovaná.

Tieto tzv. germicídne lampy vyžarujú krátkovlnné ultrafialové žiarenie, ktoré narušuje bunkové štruktúry. Toto žiarenie hubí baktérie a ich spóry, plesne, kvasinky a mikroorganizmy. Svoje využitie nachádza najmä pri dezinfekcii vzduchu a povrchov. Germicídna UV technológia preukázateľne ničí streptokoky, baktérie E. coli, ktoré spôsobujú hnačkové infekcie, baktérie rodu Salmonela a vírusu prasacej chrípky H1N1.

Violife je vhodný pre všetky typy zubných kefiek a hlavíc elektrických kefiek.

Zdroj: 3 ks AAA batérie

Životnosť UV lampy: 8 000 hodín

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEK